Три помилки, які ми робимо, купуючи морозильну камеру - Накипіло
Промо UK

Три помилки, які ми робимо, купуючи морозильну камеру

  • Анастасія Паценко
  • 17 Листопада 2021

Спонсорський матеріал

Морозильна камера — річ недешева, хоч і необхідна, тому помилитися з вибором буде особливо прикро. Багато модифікацій і формфакторів часто лише заплутують, ускладнюючи ухвалення правильного рішення.

Консультанти торговельної мережі Eldorado розповідають про поширені помилки під час купівлі морозилок, щоб ви могли зробити вдалий вибір і придбати для себе ідеальну морозилку.

Неправильно визначаємо формфактор

Перед тим як купити морозильну камеру, спочатку визначтеся з місцем її встановлення. Від того, де ви розташуєте пристрій, залежать вимоги до його форми, розміру й місткості.

Якщо мешкаєте у приватному будинку, найзручніше поставити морозильник у літній кухні або флігелі. Тоді ви раціонально використаєте простір оселі й мінімізуєте гул від двигуна камери. Якщо квадратні метри дозволяють, вибирайте містку горизонтальну скриню й завантажуйте її продуктами вагою до півтонни.

Для квартир оптимальним місцем для встановлення цього приладу вважають коридор чи кухню. Звісно, тут простору для маневру менше, тому найчастіше сім'ї купують компактніші вертикальні моделі. Такі конфігурації також можуть бути місткими, до 400 літрів.

Щоб морозильна камера відбирала мінімум простору й була непомітною в інтер'єрі, інтегруйте її в меблі, обравши вбудовану модифікацію замість тої, що стоїть окремо.

image2

Игнорируем важные дополнительные функции

Здавалося б, морозилка має лише підтримувати задану температуру, навіщо їй ще якісь опції? Але в процесі використання покупці стикаються з різними незручностями й іноді шкодують про свій вибір.

Щоб робота морозильної камери тішила протягом усього терміну експлуатації, зверніть увагу на такі моменти:

— сегментація простору. Кількість та обсяг ящиків і відділень визначайте, виходячи з планів на заморожування;
— сигнал про відчинені дверцята. Техніка повідомить про те, що відбувається витік холодного повітря;
— зручність керування пристроєм. Вибирайте механічний або електронний тип налаштування залежно від власних побажань;
— система розморожування. Моделі з підтриманням технології No Frost вважаються необтяжливими для власника.

А ще вам напевне знадобиться такі опції, як генератор льоду, режим «Відпустка», можливість перевісити дверцята на протилежний бік, захист від перепадів напруги тощо.

Забуваємо подивитися на клас енергоспоживання

Морозильник, як і холодильник, має працювати цілодобово, інакше продукти в ньому зіпсуються. Тож кількість енергії, яка потрібна техніці, — важливий критерій вибору.

image3

У більшості моделей морозильних камер передбачено клас енергоспоживання А+ та вище. Це означає, що пристрій споживає на 20 відсотків менше енергії, ніж традиційні аналоги.

Сучасні двигуни також дуже збалансовано витрачають електрику, тому за можливості віддавайте перевагу моделі з актуальними типами обладнання.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова