Створена «коаліція винищувачів» : підсумки «Рамштайн-12»  - Накипіло
Події

Створена «коаліція винищувачів» : підсумки «Рамштайн-12» 

Відбулася чергова зустріч у форматі «Рамштайн». Партнери України оголосили про плани навчання українських пілотів на літаках четвертого покоління, включаючи F-16. За кілька тижнів буде розроблена відповідна тренувальна інфраструктура.

Про це на підсумковому брифінгу зустрічі, який транслював «Голос Америки», заявив міністр оборони США Ллойд Остін.

«Сьогодні союзники та партнери оголосили плани навчання українських пілотів на літаках четвертого покоління, включаючи F-16. Ці навчання є важливими для координації контактної групи», — йдеться у повідомленні глави Пентагону.

Остін окремо подякував Данії та Нідерландам, які очолили коаліцію у сфері навчання українських пілотів. У наступні тижні ці країни будуть співпрацювати з іншими партнерами, а саме — Норвегією, Польщею, Бельгією та Португалією, які теж доєднаються до навчання українських пілотів. Міністр оборони США додав, що весь комплекс заходів буде готовий за кілька тижнів.

США сконцентрується на постачанні ППО та артилерійских систем, Іспанія — танків. 

Голова Міноборони Іспанії Маргарита Роблес анонсувала, що Мадрід надасть Україні ще чотири танки Leopard 2A4, а також нову партію броньованих машин піхоти M113.

Роблес наголосила, що українські військові швидко навчаються користуватися західною технікою на території Іспанії. Уже вдалося навчити приблизно 1 500 військовослужбовців з України.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова