Студенти допоможуть армії. У Харкові стартувала акція Students for Peace and Love (ФОТО/ВІДЕО) - Накипіло
Події

Студенти допоможуть армії. У Харкові стартувала акція Students for Peace and Love (ФОТО/ВІДЕО)

infotsentr 4981 slider

До Дня студента молодь Харкова закликала суспільство взяти участь в акції «Students for Peace and Love» для допомоги викладачам, що знаходяться в зоні АТО. Разом з каналом «Накипело» студенти зняли відео звертання, на якому будуть англійські субтитри.

«Ми знаємо, що в Харкові студенти останнім часом досить пасивні, тому вирішили їх активізувати», — підкреслює Вікторія Автомонова, соорганізатор, студентка Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Наразі об’єдналися студенти з п’яти вишів: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, Харківський медичний університет та Харківський політехнічний інститут.

За словами ініціатора і соорганізатора акції Ярослава Поліщука, акція спрямована не тільки на збір коштів, а й на поширення інформації за кордон.

«Загалом хочеться поставити акцент на тому, що до проекту залучаються саме студенти. Зрозуміло, що вже зараз Україна трохи втомилася від війни, і волонтерство йде на спад. Йому потрібні нові сили. А студентство — прогресивна частина нашого суспільства», — підкреслив демобілізований, викладач Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого Олександр Євсєєв.

Активісти встановили зв’язки з 5-ю окремою Слобожанською бригадою Національної гвардії України, 30-ю бригадою, 1-ю штурмовою ротою батальйону спецпризначення «Донбас». Студенти збирають кошти, щоб придбати теплі речі, спальні мішки, взуття, рафатки, білизна, шкарпетки, речі особистої гігієни, а також на господарські потреби, провіант, медикаменти. Усі розрахунки будуть прозорими.

Акція Students for Peace and Love стосується всіх небайдужих студентів.

Рахунки:

·        гривня — 26005052206478 в Харківським ГРУ ПАО ПриватБанк МФО 351533 Код ЄДРПОУ 39488268 БО «Благодійний Фонд «Харків з тобою»».

·        долар (USD) – 26006052332802 BF KHARKIV Z TOBOU BO.

·        євро (EUR) – 26002052326975 BF KHARKIV Z TOBOU BO

Щодо питань збору речей і провіанту звертайтеся до Ярослава Поліщука (066) 77 480 37; (098) 51 61 440.

Анна Меженіна, Харківський кризовий інфоцентр

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова