Стан розгляду заяви до «єВідновлення» харків'яни можуть перевіряти онлайн - Накипіло
Події

Стан розгляду заяви до «єВідновлення» харків'яни можуть перевіряти онлайн

Таку опцію додали до чатботу в Telegram «Харків — твій дім». У додатку, повідомляють у міськраді, можна буде відстежити статус розгляду заявки для отримання компенсації на відновлення пошкоджених об'єктів нерухомого майна, дістати відповіді на часті запитання щодо послуги «єВідновлення» та ознайомитися з порядком її отримання у Харкові.

Для цього необхідно перейти за посиланням і обрати в меню пункт «Перевірити стан заяви «єВідновлення». Далі потрібно ввести номер заявки, тоді можна отримати інформацію.

Сервіс стане у пригоді тим, хто скаржиться, що не може налагодити комунікацію з міською владою у традиційний спосіб.

Нагадаємо, 10 травня стартувала програма «єВідновлення». У її межах українці можуть отримати кошти на ремонт пошкоджених домівок. Програма передбачає грошову допомогу від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Максимальна сума — 200 тисяч гривень.

Одним з етапів отримання компенсації є «Огляд майна і встановлення суми допомоги комісією місцевої ради». За результатами огляду ця комісія, створена міською радою, визначає розмір збитків та розраховує суму виплати.

Повідомити про пошкоджене майно можна в застосунку «Дія». Отримані кошти можна витратити на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми «єВідновлення».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова