Сесія Харківської міськради. Головне (оновлено) - Накипіло
Події

Сесія Харківської міськради. Головне (оновлено)

 • Олена Лептуга
 • Віктор Пічугін
 • 10 Серпня 2022

10 серпня відбулася позачергова сесія Харківської міської ради. Депутати ухвалили такі рішення:

  • Від щоквартальних зобов'язань звільнено позичальників Міської цільової програми будівництва (придбання) доступного житла на 2021—2030 рр.;

   — які або члени сім'ї яких проходили військову службу або були призвані, прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану. Їх звільняють від виконання зобов'язань щодо погашення кредиту за письмовою заявою позичальника на ім'я міського голови з наданням документа, що підтверджує участь у зазначених заходах, до закінчення правового режиму воєнного стану в Україні;

   — які мали укладені кредитні договори на будівництво (придбання) житла в об'єктах житлового будівництва, не введених в експлуатацію станом на 24 лютого. Їх звільняють до закінчення правового режиму воєнного стану в Україні або введення об'єкту житлового будівництва в експлуатацію.

  • Кошти Цільового фонду комплексного соціально-економічного розвитку міста будуть спрямовані на протидію військовим загрозам, надання допомоги у захисті населення та територій, фінансування витрат, пов'язаних із придбанням житла, формування фонду житла для тимчасового проживання, капітальні та поточні ремонти будівель та споруд, усунення аварій та аварійного стану будівель, підготовку об'єктів до опалювального сезону тощо.
  • Звання «Почесний громадян Харкова» отримали п'ятеро людей:

   1. Олександр Волобуєв – начальник Головного управління ДСНС у Харківській області.
   2. Сергій Гузченко – начальник кафедри тактики та загальновійськових дисциплін Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
   3. Олег Мікац – командувач Оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ.
   4. Володимир Садковий – ректор Національного університету цивільного захисту України.
   5. Валерій Шмуклер – завідувач кафедри будівельних конструкцій Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, академік Академії будівництва України.

   Кандидатури розглядала експертна рада, до неї входять почесні громадяни Харкова, ректори вишів та представники депутатських фракцій міської ради.

Наслідки нічних ударів по Харкову. Фоторепортаж, відео (оновлюється)

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

  ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

  Оперативні та перевірені новини з Харкова