Революційна камера в 14 Айфоні
Промо UK

Революційна камера в 14 Айфоні

  • Юлія Напольська
  • unsplash.com
  • 18 Жовтня 2023

Це реклама

Хоча версію смартфона iPhone 14 Pro Max випущена понад рік тому, модель не втрачає своєї актуальності. На додаток, вона може дати фору багатьом сучасним флагманам. В першу чергу через можливості своєї камери. Інтернет-магазин Grokholsky пропонує гаджети за прийнятними цінами: на https://grokholsky.com/ua/ можна знайти 14 та інші моделі смартфонів від Apple. 

Znimok ekrana 2023 10 18 o 17.52.24

Революційні покращення

Вперше за тривалий час було дійсно покращено сенсор камери. Тривалий час його показник складав 12 МП, хоча й цього було достатньо для якісної фото та відеозйомки. Старша модель 2022 року отримала сенсор на 48 МП, що призвело до суттєвого підвищення якості фото і відео. Крім того, площа матриці збільшилася на 65%, а це призвело до покращення світлочутливості. Тобто в умовах недостатнього світла можна знімати якісно і без шумів на фото.

Основний об’єктив використовує одразу 7 лінз. Сусідні 4 точки об’єднуються в одну, що призводить до збільшення пікселів та покращення якості фото. На новий рівень виведена оптична стабілізація.

В другому ультраширококутному модулі використовується сенсор на 12 МП. При цьому сам блок оснащений 6 лінзами, а площа захвату складає 120 градусів.

Останній модуль також складається з 6 лінз та має трикратний зум. Оптична стабілізація та зум дозволяють знімати віддалені об’єкти без втрати якості. Аналогічний модуль використовувався в моделі 13 Про Макс.

Сканер LiDAR та фронтальна камера

Сканер LiDAR – космічна технологія в смартфоні, що дозволяє точно прораховувати відстань до об’єкта зйомки та фокусуватися на кожному елементі навіть в умовах недостатньої кількості світла.

Апертура селфі-камери покращена до показника f/1,9. Користувачам доступні цікаві функції:

Кіноефект;
— Фотографічні стилі;
— Deep Fusion;
— Smart HDR4 та інші корисні інструменти.

Відеозйомка також порадує: пристрій може записувати відео в якості 4К при 60 к/с. В режимі Full HD можлива уповільнена зйомка (240 к/с). Варто зазначити, що для відео краще вибрати модель з обсягом пам’яті від 256 ГБ.        

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова