П'ятий день Паралімпіади: у збірної України дев'ять медалей - Накипіло
Події

П'ятий день Паралімпіади: у збірної України дев'ять медалей

Завершився п'ятий день літніх паралімпійських ігор у Токіо. Сьогодні спортсмени з України виграли дев'ять медалей: дві золоті, п'ять срібних і дві бронзи.

Усього в нашої збірної 43 медалі, сьогодні в загальному заліку Україна — на п'ятому місці.

Наші переможці п'ятого дня змагань:

Оксана Зубковська

Легкоатлетка з Києва виграла золоту медаль у стрибках у довжину. Це четверте паралімпійське золото в кар'єрі Зубковської.

383886 fb 090657

Роман Полянський

Спортсмен виграв золоту медаль в одиночному академічному веслуванні. Після перемоги Полянський став двократним паралімпійським чемпіоном.

img 3477

Андрій Трусов

Плавець зі Слов'янська виграв друге срібло змагань у Токіо. Сьогодні Трусов став другим на дистанції 400 метрів вільним стилем.

6128ba8d873f30.78336577

Наталія Олійник

Паверліфтерка виграла срібло в категорії до 79 кілограмів. Українка взяла вагу 133 кілограми.

1bc9d43df951b8aaf6e8b438e028bfdb

Денис Остапченко

Плавець став другим на дистанції 50 метрів на спині.

2931ff

Ілля Яременко

Ще одне українське срібло у плаванні. Спортсмен із Києва став другим на дистанції 50 метрів вільним стилем. На Паралімпіаді 2016 Яременко був бронзовим призером на цій дистанції.

1 3

Анастасія Мисник

Легкоатлетка з Кропивницького посіла друге місце у штовханні ядра. Це третє срібло Паралімпіади в кар'єрі спортсменки.

gettyimages 818299120

Олександр Назаренко

Дзюдоїст із Рівного виграв бронзу у ваговій категорії до 90 кілограмів. Це друга медаль у кар'єрі спортсмена, у 2016 році він зайняв друге місце в Ріо.

75 tn

Максим Веракса

Харківський плавець виграв бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем. Максим Веракса — восьмикратний паралімпійський чемпіон і п'ятикратний бронзовий призер.