5 головних причин жіночої невірності: висновки експертів
Промо UK

П'ять головних причин жіночої невірності: висновки експертів

 • Юлія Напольська
 • unsplash.com
 • 16 Квітня

Це реклама

Випадки, коли заміжні жінки знаходять коханців – не рідкість. Звичайно, такі ситуації можуть спровокувати серйозні конфлікти в парі чи навіть призвести до розпаду. Проте це ніяк не вирішить проблему, оскільки зрада жінки чоловікові є результатом впливу певних причин. Експерти виділяють їх аж цілих 5 і якщо детально їх розібрати, то загалом можна попередити невірність и зберегти шлюб.

Головні причини жіночої зради

Кожна ситуація, звісно, має певні індивідуальні особливості. Стверджувати однозначно, що зрада жінок має завжди однакові мотиви не можна. Проте є кілька поширених причин невірності серед заміжніх дівчат. Більше того, іноді вони навіть переплітаються між собою. Щоб зрозуміти корінь проблем, варто їх розглянути детальніше.

Помста

Конфлікти в шлюбі трапляються у багатьох пар. Виникають вони в різних ситуаціях – через побутові проблеми, образи, завищені очікування тощо. Проте далеко не всі жінки зберігають холодну голову, часто буває й таке, що вони вступають в статеві відносини лише з однією метою – помститися. 

Невірність може бути одноразовою, а може й перерости в перманенті зради та пошук постійного коханця, якщо конфлікти від чоловіка трапляються часто. Просто в такий спосіб жінка намагається компенсувати образи та в своїй уяві принизити того, хто завдає їй болю.

Незадовільність відносинами

Зазвичай романтика в парі зникає невдовзі після весілля. Наступає сірий побут, до того ж, чоловік перестає приділяти дружині так багато уваги, як в період залицяння, бо «трофей» вже «завойований». 

Дівчата ж такі зміни переживають гостро. Для них важлива увага і якщо вони її не отримують вдома, то шукають де-інде. Зради жінок в таких ситуаціях зумовлені метою знову відчути себе бажаною, навіть, якщо це буде увага іншого чоловіка.

Нестача сексу

Незадоволення статевим життям – одна з головних причин жіночих зрад. Дівчата шукають задоволення на стороні, аби задовольнити свої інтимні та емоційні потреби. 

Зазвичай, коханець відіграє роль лише статевого партнера, який допомагає компенсувати нестачу сексу та втілити еротичні бажання. Чуттєвість у таких «відносинах» може і не з’явитися. Проте якщо темперамент в сексі співпадає та є спільні інтереси, то згодом зрада може перерости у відносини.

Ранній шлюб

Коли дівчина рано виходить заміж та згодом заводить коханця, то в народі кажуть, що вона «не догуляла». Але проблема зазвичай глибша. Просто жінки, які вступили в ранній шлюб в такий спосіб намагаються наповнити життя емоціями та фарбами, розбавити побут.

Коли ж в шлюбі є певні проблеми, конфлікти, то це ще сильніше штовхає дівчат на пошук того, хто може відволікти, подарувати увагу та гострі відчуття.

Кохання до іншого чоловіка

Трапляється, що заміжні дівчата закохуються. І не у власного партнера, а в іншого чоловіка. І якщо об’єкт страті теж проявляє увагу, то це ще більше підштовхує до зради. Ці почуття можуть тривати зовсім недовго, але можуть перерости і в нові відносини – розвиток подій може бути будь-яким.

Загалом, як бачимо, причин жіночих зрад немало і досить часто вони можуть спровокувати розпад шлюбу. Аби цього не трапилося треба розглянути способи, які загалом зможуть знизити ризик їх виникнення.

alexander grey AgOZ88BuyMI unsplash

Як вберегти стосунки: способи попередити жіночу невірність

З перерахованих причин, можна зробити висновок, що основною рушійною силою, через яку виникає жіноча зрада, є недостатній рівень уваги від чоловіка. Аби не допустити цього явища в принципі, партнеру можна керуватися кількома порадами:

 • Приділяти коханій більше часу. Хоча б кілька питань про її настрій та справи допоможуть дружині відчути себе потрібною.
 • Урізноманітнити секс. Наприклад, можна купити в секс-шопі вібратор для жінок, різні аксесуари для інтимного задоволення чи спробувати рольові ігри, аби додати пікантності у ліжко.
 • Сваритися без принижень. Навіть, якщо конфлікт досягає високих обертів, варто утримуватися від образ.
 • Допомагайте і фізично, і психологічно. Жінкам важливо відчувати себе захищеними, і якщо цього відчуття їм не дає чоловік, то вони шукають його у коханця.
 • Висувайте менше вимог та підозр. Бездумні ревнощі чи жорсткі стандарти поведінки ніяк не стримають жінку від зради. Навпаки, можуть підштовхнути в обійми іншого чоловіка, який не стане пригнічувати її морально.

Наостанок відмітимо, що причин для невірності дружин досить багато. Але можна зробити висновок, що якщо у відносинах жінка отримує досить уваги, поваги та інтимного задоволення, то «ходити наліво» їй буде не потрібно. Тому парам варто працювати над відносинами, промовляти невдоволеність та шукати способи, які допоможуть укріпити їх шлюб

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

  ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

  Оперативні та перевірені новини з Харкова