Прес-центр «Накипіло»

Харків, вулиця Свободи, 7/9, бізнес-центр «Паралель’50», перший поверх +380 67 975 39 05 [email protected]

Прес-центр «Накипіло» — майданчик для прес-конференцій, майстер-класів, тренінгів, круглих столів, заяв громадських активістів, політиків, представників державних і приватних організацій. Ми знаходимося у центрі міста. У приміщенні комфортно поміщується 30 чоловік. Для презентацій є плазмовий телевізор, проектор з великим екраном, фліпчарт. Звісно ж, працює Wi-Fi. Чекаємо на вас ;)

Календарь

Сьогодні

12:00 - 12:00

Прес-конференція «Відремонтовані об’єкти житла для переселенців у Харківській області»
У рамках проекту відновлено шість будинків для трьохсот переселенців. П’ятдесят чотири людини вже отримали житло завдяки Українському фонду соціальних інвестицій. Всього у Харківській області для переселенців облаштовали шістнадцять квартир та дев’яносто дев’ять кімнат у гуртожитках Золочева, Дергачів, Ізюму, Краснограду, Лозової та Богодухову. Також відремонтовано чотири школи, два дітячі садки та Вовчанський спеціальний будинок-інтернат. Під житло переоблаштовували лікарі, амбулаторії, закинуті дітячі садки та житлові будинки, колишні гуртожитки, готелі. Проект фінансує Уряд Німеччини через KfW. Після завершення і оплати запланованих робіт загальний обсяг інвестицій склав близько 88 мільйонів гривень. Спікери Сергій Кадигроб — директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Юрій Шпарага — директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної адміністрації Катерина Єніна — секретар Красноградської міської ради Переселенка, яка брала участь у проекті Спікери розкажуть: про облаштоване житло для переселенців в області та принцип його розподілу; про втілені соціальні програми для підтримки переселенців та громад, що їх приймають; про плани створити додаткове житло для переселенців в Чугуєві, Ізюмі, Куп’янську. Щоб взяти участь у прес-конференції, будь ласка, акредитуйтеся до 18 червня за телефоном +38 066 165 77 87, Лідія Маркова.
Завтра, 21 Июнь, Пятница

19:00 - 21:00

Кінопоказ у рамках Дня музики у Харкові
У рамках Дня музики, що проходить у Харкові щороку у червні, гостям нашого прес-центру буде представлено фільм «День звільнення» пересувним кіноклубом медіа-просвіти Docudays UA в Харківській області (модератор – Юрій Чумак). Фільм входив у програму Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays. Під суворим, але сповненим любові керівництвом свого давнього фаната, який став режисером та культурним дипломатом, і на превеликий подив усього світу культовий гурт Laibach з колишньої Югославії, а нині зі Словенії, став першим рок-гуртом в історії, який зіграв концерт у державі-фортеці Північна Корея. У протистоянні із жорсткими рамками ідеології та культурними відмінностями гурту насилу вдається пронести свої пісні крізь прогалини завбільшки з вушко голки в державній цензурі, перш ніж їх випускають до аудиторії, яка ніколи раніше не стикалася з альтернативним рок-н-ролом. А тим часом на кордоні між двома Кореями встановлюють гучномовці, які поширюють пропаганду, і ці країни оголошують про початок відліку часу до війни. Пагорби ожили… від звуків музики. Режисери Уґіс Олте, Мортен Траавік. Тривалість 96 хвилин. Вхід на кінопоказ вільний. Свято музики (фр. Fête de la Musique, зустрічається також під назвою «Світовий день музики», The World Music Day) — щорічний музичний фестиваль, який відбувається в день в день літнього сонцестояння 21 червня і спрямований на популяризацію музики серед населення. Спочатку «Свято музики» було організовано в 1982 р. у Парижі за ініціативою міністра культури Франції Жака Ланга. За більш ніж тридцятирічну історію фестиваль вийшов за національні кордони і став світовою подією в області музики. Вже більше 100 держав і 340 міст в усьому світі щороку наприкінці червня проводять живі виступи в рамках Fête de la Musique.
25 Июнь, Вторник

15:00 - 16:00

прес-конференція заступника Голови Національного банку України Романа Борисенка

Забронировать

Время

до
Номер телефона координатора мероприятия *
Опишите суть мероприятия (имена, фамилии, должности спикеров)
Данные организации для подготовки счета, договора, акта

Стрим-трансляции, видео, видеопрезентация, репортаж, фотосъёмка, статьи

ПОДПИШИТЕСЬ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПЕЛО

В случае массовых потасовок на улицах города мы вас оповестим