Підробіток без досвіду в Україні: кого шукають та скільки платять - Накипіло
Промо UK

Підробіток без досвіду в Україні: кого шукають та скільки платять

  • Аліка Піхтерева
  • 7 Вересня 2022

Де під час війни знайти джерело додаткового або основного доходу без досвіду роботи і на яку оплату можна розраховувати


 За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 23-24 липня 2022 року, зараз працевлаштовані 59% із тих, хто мав роботу до війни. Динаміка останніх місяців показує зростання кількості українців, які втратили роботу (з 35% у червні до 39% у липні).

Kabanchik.ua зібрав варіанти додаткового заробітку для українців, що не вимагають виїзду за кордон, наявності значного досвіду роботи чи фахових навичок. Кількість подібних вакансій значно менша, ніж до війни, та все ж залишаються затребувані послуги, на які варто звернути увагу. 

Кур’єрські послуги

Якщо ви добре орієнтуєтесь у місті, де живете, або вміло користуєтесь навігатором, розгляньте в якості підробітку кур’єрську доставку. Попит на цю послугу залишається в ТОПі, а зараз особливо зросла кількість запитів на доставку ліків. Загалом, протягом першого півріччя 2022 року українці створили в категорії “Кур’єрські послуги” 14 114 заявок та готові платити за одну виконану в середньому 189 грн. Окрім доставки ліків, популярністю користуються доставка продуктів, документів, готової їжі, подарунків, а також послуга “забрати й відправити поштою”. Кур'єрську доставку можна здійснювати як у піший спосіб, так і на авто чи велосипеді (залежно від замовлення) — обирайте варіант, зручний саме вам. 

У Харкові послугу кур’єрської доставки протягом січня-серпня 2022 року замовили 1 032 рази.

Поширення реклами

Поки одні підприємці та представники послуг налаштовують таргет, інші вважають ефективним поширення реклами через розклеювання оголошень в людних місцях, вручення флаєрів потенційним клієнтам у руки та листівки у поштових скриньках. У перші півроку 2022 на Кабанчику залишили 842 заявки у цій категорії, середня вартість послуги — 562 грн. 

У Харкові послуги з поширення реклами протягом січня-серпня 2022 року замовили 42 рази.

Вигул собак

У категорії “Послуги для тварин” можна побачити безліч цікавих завдань від власників домашніх улюбленців — від дресирування до вичісування шерсті. Але багато з них потребують певних знань і досвіду — і ці вимоги чудово демонструють відповідальне ставлення до тварин. Проте послуга вигулу собак залишається доступною для більшості українців та поєднує в собі не тільки підробіток, а й можливу користь для ментального здоров’я. Контакт із тваринами — це антистрес, що сьогодні так потрібен кожному з нас. У першому півріччі 2022 року українці залишили 156 заявок на цю послугу та готові платити в середньому 97 грн за одне замовлення. 

Порада: ознайомтесь із правилами вигулу тварин у вашому місті, перш ніж взятись за виконання роботи. Зазвичай, таку інформацію можна знайти на офіційному сайті міської державної адміністрації.  

У Харкові послуги для тварин протягом січня-серпня 2022 року замовили 10 разів.

Робота в інтернеті

Один із найкомфортніших способів підробітку віддалена робота за комп’ютером. ЇЇ можуть виконувати як студенти, так і люди старшого віку. Серед умов наявність комп’ютера та уважність. У першому півріччі 2022 року замовники створили 13 530 заявок на послуги в категорії “Робота в Інтернеті”, а середня вартість одного завдання склала 1 434 грн.  Найбільше запитів розміщують у підкатегоріях  “набір тексту”, “наповнення сайту”, “розшифрування інтерв’ю/аудіо” та “збір інформації”.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова