П’ять років Дитячій архітектурній школі в Харкові - Накипіло
Промо UK

П’ять років Дитячій архітектурній школі в Харкові

4 червня о 19:00 відкриється онлайн виставка робіт студентів Дитячої архітектурної школи «Архітектурний словник». Організатори пропонують поглянути на світ архітектури очима молодшого покоління, створити дискусію довкола проесії архітектора, а також запрошують порадіти за п'ять років свої роботи та випускників. Виставка триватиме до 24.07 включно, вхід вільний.

У програмі подій також відбудеться лекція про зниклі будівлі періоду столичного Харкова «Не Держпромом єдиним» та буде доступний безкоштовний онлайн урок для дітей та дорослих, які хочуть познайомитись з фахом архітектора ближче.

Дитяча архітектурна школа — це місце, де викладають практики, є сучасна матеріальна база від лазерної рулетки до шолома віртуальної реальності, а проектам випускників можуть позаздрити студенти молодших курсів профільних ВНЗ.

«Маленькая квартира на Дарвина, четыре маленьких ребенка и примерно столько же взрослых», — згадує як все починалось Денис, один з перших студентів ДАШ. Сьогодні він уже має власне портфоліо та готується вступати на архітектурний факультет, а студія переїхала до історичної будівлі на тій же вулиці. «Каждый год более интересный. Прошлый, наверное, больше всего, потому, что свободная тема. И защита была в невероятном месте». Засновник школи, Богдан Волинський, додає: «Студенти, їхні батьки, команда проекту, партнери та вся наша аудиторія — це крута тусовка, яка робить життя в Харкові веселішим уже зараз. Зміни починаються в головах, а фізичне втілення вимагає більше часу, та ми готові до цієї дистанції.»

3

Школа працює в Харкові з 2015 року. За цей час командою проекту були створені десятки програм, в яких взяли участь більше тисячі дітей. Окрім основних курсів, це презентації, майстер-класи та воркшопи у школах міста та на всеукраїнських фахових фестивалях, зокрема в семи українських містах.

Адреса виставки: https://dash.vision/vag
контактна особа Богдан Волинський

097-121-99-25 / [email protected]

подія на фейсбук: https://www.facebook.com/events/1677641612385061

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова