«ОПОРА» просить міський виборчком визнати протиправним визнання Терехова мером Харкова - Накипіло
Події

«ОПОРА» просить міський виборчком визнати протиправним визнання Терехова мером Харкова

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 2 Листопада 2021

2 листопада спостерігачі «ОПОРИ» у Харкові звернулися до міської територіальної виборчої комісії зі скаргами на Новобаварську та Основ'янську районні виборчі комісії. 

Як повідомляє координатор «ОПОРИ» в Харківській області Микола Зінченко, у скаргах організація просить взяти до уваги розбіжності у протоколах підрахунку голосів на десяти виборчих дільницях, визнати протиправним затвердження протоколів Новобаварським та Основ'янським виборчкомами та зобов'язати їх перерахувати голоси на цих дільницях.

Також «ОПОРА» просить визнати протиправним визнання Ігоря Терехова міським головою та скасувати це рішення.

Крім того, організація готує позови до суду, повідомляється на сайті «ОПОРИ».

Учора представники «ОПОРИ» зафіксували суттєві розбіжності в результатах виборів на одній дільниці в Основ'янському районі та на дев'яти дільницях у Новобаварському районі. Як повідомили спостерігачі, внаслідок можливих фальсифікацій на дільниці в Основ'янському районі кількість голосів у Терехова збільшилася на 70, а на дільницях у Новобаварському районі — на 397. Зменшилися голоси переважно у кандидатів Костянтина Немічева та Олександра Скорика. Координатор спостереження «ОПОРИ» у Харківській області Микола Зінченко написав заяву до поліції за цими фактами.

Увечері 1 листопада Харківська територіальна виборча комісія оголосила результати голосування: переміг Ігор Терехов, набравши 50,66% голосів.

2 листопада стало відомо, що поліція відкрила кримінальне провадження після звернення «ОПОРИ» щодо можливої фальсифікації в Новобаварському районі.

Вибори мера Харкова: у штабі Терехова звинувачують «ОПОРУ» в упередженості

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова