На що звернути уваги, вибираючи банний рушник?
Промо UK

На що звернути увагу, вибираючи банний рушник?

  • Юлія Напольська
  • unsplash.com
  • 17 Жовтня 2023

Це реклама

Огорнутись після душу або банних процедур у м’який теплий рушник. Що може бути краще? Аби відчути максимальний комфорт після гігієнічних процедур, потрібно приділяти вибору рушника велику увагу. Значення має і його розмір і, що найголовніше, матеріал вироблення. Рушники банні турецькі мають гарні гігроскопічні властивості й дуже приємні на дотик. Вони закріплять приємні відчуття після душу та гарно зігріють. Головне — зробити правильний вибір.

pablo ramos rAFwCVfMiUg unsplash

Основні аспекти вибору

Вибираючи банний рушник, потрібно звертати увагу на наступне:

    — гігроскопічність — основна і найголовніша властивість, матеріал має якісно поглинати вологу, щоби швидко висушити тіло і волосся;

    — усадка — натуральні матеріали дають незначну усадку, на це потрібно зважати, обираючи розмір, проте, усадка має бути помірною, щоб банний рушник не перетворився на рушник для обличчя;

    — міцність — звісно, не варто використовувати цей різновид текстилю замість канату, але він має витримувати викручування на великих обертах;

    — час висихання — є матеріали, на висушування яких можуть піти не години, а дні: якщо не має спеціальної сушарки, краще проходити повз них;

    — стійкість забарвлення — вибираючи яскраву річ, не хочеться побачити її тьмяною вже після кількох прань, тож звертайте увагу на цей параметр, аби не розчаруватися з часом.

Якщо ви хочете купити турецький рушник в інтернет-магазині, уважно читайте опис. Усі зазначені параметри мають там міститися. Докладний опис містять усі вироби, що знаходяться в каталозі інтернет-магазину tt-turk.com. Через зазначений сайт ви можете замовити товари напряму з Туреччини та отримати їх протягом короткого терміну.

Матеріали

Завжди читайте етикетку, щоб розуміти властивості матеріалу. Адже кожен має певні плюси і мінуси. Частіше за все банні рушники виготовляються з:

    — бавовни;
    — жаккарду.

Перший варіант більш приємний на дотик, другий відрізняються підвищеним рівнем зносостійкості. Бавовна не завжди зустрічається в чистому вигляді без домішок. У залежності від типу плетіння та наявності чи відсутності синтетичної нитки, розрізняють тканини:

    — махра;
    — велюр;
    — вафельна тканина.

Остання рідко використовується для банних рушників. Натомість махра найбільш розповсюджена. Вибирайте максимально натуральні тканини, щоб отримати всі переваги від використання. Нехай ваші банні дні будуть приємними та комфортними.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова