На Ізюмщині заживили ще два села - Накипіло
Події

На Ізюмщині заживили ще два села

В Ізюмському районі повністю заживили села Донецьке та Сніжківка.


Оскільська громада в Ізюмському районі — одна з найбільш постраждалих від війни. Після початку повномасштабного вторгнення та окупації всі села громади були знеструмлені. Енергетики чекали, поки свою роботу виконають сапери. Далі йшли паралельно з ними, аби не гаяти час.

Село Оскіл — центр громади, світло тут відновили у березні. У ближніх селах Студенок, Заводи та Співаківка електрика з'явилася влітку.

photo 2023 11 16 10 07 58

«Оскільська громада в Ізюмському районі одна з найбільш постраждалих від бойових дій. Після початку великої війни та окупації місцеві села пережили справжнє пекло: деякі були знищені вщент. Енергетики були вражені масштабами руйнувань як інфраструктурних об'єктів, так і житлових будинків», — повідомляють у «Харківобленерго».

Уже восени електрика з'явилася у Вірнопіллі, Донецькому, а тепер і в Сніжківці. Відновити електропостачання залишилося у селі Топольське. Там треба підключити із десяток домоволодінь.

Нагадаємо, у нещодавньому інтерв'ю «Накипіло» експерт розповідав, що в умовах постійних небезпек у місті розвивати альтернативну енергетику або хоча би забезпечити достатньо резервних джерел енергії є доцільнішим, аніж впроваджувати будь-які інші містобудівні рішення.

 

Євросоюз додатково надасть Україні 110 мільйонів євро: куди підуть кошти

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова