Мистецтво, яке не оцінила СБУ: у Харкові за ґрати на 10 років відправився виробник листівок - Накипіло
Події

Мистецтво, яке не оцінила СБУ: у Харкові за ґрати на 10 років відправився виробник листівок

Листівки з зображенням георгіївської стрічки та літерою Z відправляли російським солдатам для «підняття бойового духу».


Раніше 61-річний чоловік працював художником-постановником одного з телеканалів Харківщини. Але з початком великої війни вирішив податися в креативну індустрію. Його мотивувала розмова з донькою, яка нині мешкає в москві. Також на рішення суттєво впинули російські пропагандистські телепрограми. З квітня він робив макети листівок, які надсилав родичці.

fbbbbe905016e0d562d1e

Вона звернулася до міноборони рф та президента країни-терористки з пропозицією надсилати листівки військовим рф та бойовикам л/днр. У макетах використовувалася відповідна символіка, прапори рф та різноманітні пропагандистські гасла. Його послугами радо скористалося міноборони росії, за один день для армії рф надрукували 1000 екземплярів листівок за його макетами. Згодом навіть висловили подяку за активну пропутінську позицію.

8f55690ef1563761458fc

У серпні чоловіка викрили й заарештували. Вдома він зберігав радянську та антиукраїнську літературу, а також книгу колишнього президента-втікача. 

85b023a26ab3f8d166c63

На закритому засіданні суд визнав його винним у колабораційній діяльності  та вчиненні кримінального правопорушення.  Обвинувачений визнав свою провину і покаявся.

0ba52123183ab428fcede

Поліція розповіла, скільки людей загинули в Харківській області від початку повномасштабного вторгнення

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова