Мішок чи контейнер: який пилозбірник краще - Накипіло
Промо UK

Мішок чи контейнер: який пилозбірник краще

  • Анастасія Паценко
  • 20 Січня 2021

Спонсорський матеріал

Циклонні пилососи з контейнером для збору сміття активно витісняють з ринку традиційні з мішками. Маркетологи запевняють: контейнери швидше чистити, а якість такого прибирання набагато краща.

Проте є й не задоволені користувачі циклонів: під час експлуатації виявляються приховані недоліки, які псують враження від новинки. Ми звернулися до консультантів магазину техніки Eldorado, щоб з’ясувати усі плюси й мінуси циклонів, і дізналися, чому деякі українці відмовляються від них і вирішують знову купити пилосос з мішком.

Плюси й мінуси пилососів з мішком

Почнемо з особливостей традиційних пилососів. Головна претензія до них – погана гігієнічність. Багаторазовий тканинний мішок для збору пилу складно очистити, тому доводиться застосовувати щітки, виходити на вулицю, щоб повноцінно вибити пил зі структури тканини. Хоча проблему легко розв’язати за допомогою одноразових паперових мішків: вони коштують недорого, після заповнення їх просто викидають у сміття.

image2 1

Другий мінус – необхідність постійно чистити пилозбірник. У міру наповнення мішка пилом знижується якість прибирання й сила всмоктування, плюс з'являється ризик видування пилу з переповненого мішка. Якщо ж довго залишати сміття всередині, там розмножуються бактерії, і наступного разу, як будете пилососити, з'явиться неприємний запах. Отже, чистити мішок треба вчасно й бажано після кожного прибирання.

Проте плюси у таких пилососів теж є:

    • проста конструкція. Жодних хитромудрих систем циклону для збору пилу – більшу частину роботи виконує мішок;
    • висока потужність всмоктування. Завдяки прямому ходу повітря утворюється велика сила розрядження;
    • низька ціна.

Для багатьох ці 3 чинники виявляються визначальними, щоб віддавати перевагу традиційному пилососу над інноваційним циклоном.

Переваги й недоліки циклонних пилососів

Моделі з контейнером для збору пилу розв'язують проблеми аналогів з мішком:

  • нема неприємного (пилового) запаху під час прибирання;
  • зберігається потужність всмоктування попри заповнення пилозбірника;
  • компактна конструкція, яка займає менше місця.

image1

Однак такі пристрої все ж мають недоліки, головний з них – очищення. Попри запевнення виробників, чистити наелектризований статикою пластиковий контейнер непросто. А моделі, де передбачений безконтактний спосіб очищення, зазвичай задорогі, тому не вважаються масовими.

Так мішок чи циклон?

Підбиваючи підсумок, зазначимо: моделі з мішками досі залишаються ефективним рішенням більшості потреб щодо хатнього прибирання. Особливо актуальні вони для алергіків, які страждають від кожного контакту з пилом. Використання одноразового мішка дає змогу повністю уникнути неприємної процедури чищення й підтримувати в оселі кришталеву чистоту.

Бюджетні циклонні пилососи за якістю прибирання поки не дотягують до мішкових аналогів. Інша річ –  преміумсегмент, там інноваційні рішення виробників вивели пилососи на абсолютно новий рівень. Якщо у вас вистачає бюджету для купівлі фірмового циклонного пилососа, зробіть це неодмінно.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова