Масштабна комунальна аварія на Гагаріна: рух громадського транспорту припинено - Накипіло
Події

Масштабна комунальна аварія на Гагаріна: рух громадського транспорту припинено

На проспекті Гагаріна на ділянці між проспектом Героїв Сталінграда та Одеською відбулася аварія на каналізаційному колекторі діаметром півтора метра. Через це стався провал на проїжджій частині автотраси, а вся ділянка залита стічними водами. 

Рух транспорту на цій частині проспекту організований однією смугою, а рух тролейбусів тимчасово припинений. Також тимчасово припинений рух тролейбуса №5, і змінить маршрут тролейбус №6. Він курсуватиме через вулицю Одеську до 25-го мікрорайону (розворотне коло «Парк «Зустріч»).

Водночас автобус №119 продовжить курсувати у звичайному режимі. Крім того, буде відновлена робота автобуса №79, який працював до початку повномасштабного вторгнення.

Бригади комплексу «Харківводовідведення» усувають складну аварію. Як повідомив сьогодні, заступник генерального директора з експлуатації каналізаційного господарства Віктор Булгаков,  ремонтні бригади спільно з дорожньою службою одразу огородили аварійну ділянку.

«На період ремонтних робіт забезпечуємо перекачування стоків, щоб харків'яни продовжували отримувати наші послуги», — зазначив комунальник.

 

 

 

 


 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова