Магазин Фокстрот в Одесі — електроніка та інші товари за відмінними цінами - Накипіло
Промо UK

Магазин Фокстрот в Одесі — електроніка та інші товари за відмінними цінами

  • Юлія Напольська
  • unsplash.com
  • 29 Грудня 2022

Це реклама

Торговельна мережа Фокстроту на території України відома кілька десятків років. Це один із лідерів ринку електроніки, який має магазини у багатьох містах країни. Асортимент товарів постійно поповнюється та розширюється, з'являються нові категорії, а продукція сертифікована та доповнювана гарантією від виробників.

У 2019 році відбулася зміна фірмового стилю та торговельної політики. Тепер це єдиний простір із численними доповненнями у вигляді нових сервісів. Завітавши до Фокстрот Одеса, покупці можуть ознайомитися з різними спеціальними зонами, вивчити характеристики товарів докладніше, а також скористатися рекомендаціями та консультаціями менеджерів.

Різноманітність товарів

Пропозиції поділяються на кілька зручних категорій із великою кількістю підкатегорій. Багаторівнева структура спрощує швидкий вибір товарів, але спочатку потрібно ознайомитися з основним набором категорій:

— техніка для кухні;

— смарт-гаджети;

— будинок та сад;

— техніка для дому;

— смартфони;

— інструменти;

— посуд;

— смарт-гаджети;

— спорт і туризм;

Система фільтрів зліва додатково спрощує вибір, адже там можна вказувати характеристики товару. Серед них габаритні розміри, вага, функціонал, різновиди товару, колір та багато іншого. Додаткові дані завжди доступні у від спеціалістів форматі консультацій.

Програма лояльності

Після кожної покупки клієнти одержують бонуси на спеціальний рахунок. Надалі накопичені бонуси можна витратити на оплату покупок. Перш ніж стати учасником програми лояльності, необхідно пройти реєстрацію на сайті та підтвердити особисті дані. Один бал бонусу дорівнює одній гривні реальних витрат.

Учасники програми лояльності отримують наступний набір переваг у співпраці:

  1. Економія на покупках. Кожен новий бонус є потенційною економією для покупки, відповідно вся техніка та інші товари будуть значно дешевшими;
  2. Вигідні умови взаємодії. Учасники отримують доступ до функції заморожування вартості, а також термін обміну та повернення для них збільшується;
  3. Спеціальні пропозиції. Надаються персональні акції, а також є пропозиції виключно учасникам закритого клубу.

Оплата можлива різними способами. Магазин пропонує на вибір оплату готівкою, за допомогою картки, кредитування чи оплата частинами. Співпраця з кількома банками є відмінним інструментом для придбання техніки вже, але з оплатою в майбутньому. При цьому гарантія та сервісне обслуговування зберігаються.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова