Виставка Оксани Бойко «I LOVE KHARKIV» — Накипіло
Події

«Харків — це місто протилежностей, це про суворість і про ніжність водночас». У місті відкрилася виставка Оксани Бойко

  • Вікторія Пліс
  • Олександр Осіпов
  • 19 Листопада

Любителі мистецтва та поціновувачі унікальності Харкова запрошуються на виставку картин «I LOVE LHARKIV» від  художниці Оксани Бойко. Виставка розкриває непересічний погляд авторки на рідне місто, де вона виявляє прекрасне у повсякденності.

Оксана закінчила Харківську Державну Академію Дизайну та Мистецтв. Вона ділиться своєю любов'ю до Харкова через живопис, графіку та ілюстрації. 

Із концепції авторки:

«Харків — це місто протилежностей, це про суворість і про ніжність водночас. Привіт, я Оксана, і я люблю малювати місто.

З 4 років я живу у найгарнішому місті на Землі, а з 6 років отримую художню освіту. Так склалося, що любов до малювання і любов до мого міста перетнулися, і тому стався цей проєкт. Точніше, це навіть не проєкт, а мій образ життя, відшукувати прекрасне в повсякденних вулицях, в миттєвостях, що трапляються з нами щоденно, в людях, що проходять повз, в незнайомцях, які разом зі мною їдуть в метро. 

У живописі я втілюю те, що мені здається красивим. Мені щиро подобається відшукувати кольорові плями у нагромадженні рекламних вивісок, у купі незаконно побудованих кіосків, у кольорових торгових центрах, або годинами малювати безкрайню Салтівку, намагаючись графічними рисочками і точками відділити один будинок від іншого.

На цій виставці ділюсь з вами любов'ю до свого міста і пропоную подивитись на нього так, як бачу його я. Харків очима його мешканки».

Виставка триватиме з 18 листопада до 16 грудня, щоденно з 13:00 до 18:00, із середи до неділі в артпідвалі Харківської муніципальної галереї. Запрошуємо всіх приєднатися та насолодитися мистецтвом, яке розкриває неповторний образ Харкова очима талановитої художниці.

Кураторка виставки — Дарія Герасімова.

Дивіться фоторепортаж із відкриття виставки у світлинах Олександра Осіпова

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова