Кабмін схвалив санкції проти викладачів-колаборантів - Накипіло
Події

Кабмін схвалив санкції проти викладачів-колаборантів

Україна запровадить санкції проти викладачів на окупованих територіях, які перейшли на сторону росіян. Також обмеження будуть діяти проти «навчальних закладів», які функціонують за «освітніми стандартами» рф. 

Таке рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні 2 вересня. Формат санкцій буде розглядати Рада нацбезпеки та оборони.

«Викладачі та освітні установи на ТОТ, які поширювали освітні стандарти росії та визнають освітні кваліфікації, присвоєні установами вищої освіти росії, потрапляють під спеціальні економічні та інші санкції строком на 5 років», — зазначається в повідомленні.

Під такі санкції потрапили й російські вищі навчальні заклади, які розповсюджують пропаганду війни. Загалом санкції запровадили проти 81 фізичної та 53 юридичних осіб.

Крім того, новий санкційний список, який схвалив Кабінет міністрів України, очолили доньки президента рф володимира путіна. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Уряд підтримав ініціативу Мінреінтеграції та схвалив новий пакет санкцій. Він стосується 99 фізичних та 178 юросіб. Пропозиції надали органи влади за дорученням віцепрем’єра Ірини Верещук», — йдеться у повідомленні.

Мова йде про підприємства воєнно-промислового комплексу росії та інші компанії, а також посадовців центробанків рф та білорусі. Також під обмеженнями опинилися особи та фірми, які сприяли агресії росії проти України та за допомогою яких рф обходила застосовані проти неї санкції.

Санкції проти цих осіб застосували і Сполучені Штати Америки. У Мінінтеграції зазначили, що з цього моменту обмеження до держави-агресора та її прибічників застосовуватимуться одночасно країнами-партнерами та Україною.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова