ІнклюзіON:2022. Поза кордонами - Накипіло
Партнерські матеріали

ІнклюзіON:2022. Поза кордонами

  • Діана Руда
  • Ігор Лептуга
  • 5 Грудня 2022
ІнклюзіON — це щорічний фестиваль, який об'єднує людей з різних сфер, щоб розривати шаблони та стереотипи про можливості людини у суспільстві. Цього року тема зустрічей, присвячена європейським практикам інклюзивності, які можна та необхідно впровадити в Україні. Усі події відбуватимуться в онлайн-форматі з залученням людей з багатьох точок нашої планети.

Розмова з культурними діячами та діячками, менеджерами культури, які мають досвід роботи в таких непростих умовах, про наявні проблеми та способи побудови безбар’єрного культурного середовища в Україні в умовах воєнного стану.

10 грудня 12:00 ВКЛЮЧЕННЯ КУЛЬТУРИ ПОЗА КОРДОНАМИ: ТЕРИТОРІЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ

Зустріч з культурними активістами та активістками, менеджерами культури, що виїхали за кордон, про те, що вони відчувають та помічають в тих культурних осередках, в яких опинились. Розмова про Європейські досвіди розбудови безбар’єрних середовищ, які закордонні практики можна застосовувати в українських реаліях.

12 грудня 15:00 ІНКЛЮЗІЯ ТА КУЛЬТУРА ПОЗА КОРДОНАМИ: ВИКЛИКИ, ТОЧКИ ВКЛЮЧЕННЯ

Панельна дискусія з представниками Міністерства культури, місцевої влади та партнерами фестивалю про те, як стратегічно впроваджувати в українські культурні середовища європейські практики інклюзії.

Фестиваль «ІнклюзіON-2022» організований Харківською обласною фундацією «Громадська альтернатива» за підтримки Фонду Фрідріха Еберта в Україні та включає інклюзивні події-супутники, що реалізуються в партнерстві з громадськими організаціями.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова