II Всеукраїнський форум «Я — громадянський журналіст» - Накипіло
Форум

II Всеукраїнський форум «Я — громадянський журналіст»

23-25 листопада відбудеться II Всеукраїнський форум «Я — громадянський журналіст». Захід передусім проводиться заради налагодження комунікації між активними людьми з різних регіонів України, що хочуть стати чи вже є громадянськими журналістами, для обміну досвідом і практичними навичками, а головне — заради «зшивання» інформаційного простору країни, з чим не впоралися традиційні ЗМІ.

Організаторами Форуму є медіапроект Накипіло та DW Akademie.

Програма: https://goo.gl/FTuWgM
Реєстрація: https://goo.gl/DASC5K

Громадянська журналістика — альтернатива традиційній журналістиці, відмова від зашореності й радянської заскорузлості, від стандартизованого й несмачного висвітлення новин. Замість редакційного завдання — живі репортажі з місць, життєві історії та нешаблонні тексти.

Громадянська журналістика — це можливість власноруч створювати картину подiй.

Громадянський журналіст — свідомий член громадянського суспільства, який відповідально впливає на перебіг подій, висвітлюючи соціально важливі, хоч іноді й непопулярні теми. Бажання змін, помножене на журналістські навички, робить діяльність громадянського журналіста ефективнішою в iнформацiйному просторі. Медiйнi професіонали, безумовно, так само спроможні формувати картину подій, однак не бачать ситуацію зсередини. Громадянський журналіст ретранслює новини тут і зараз, тому його матеріали максимально правдиві.

Літера «Я» символізує сміливість громадянських журналістів брати на себе відповідальність за відкритість і чесність українського медійного простору.

Медіапроект Накипіло був створений у березні 2014 року як проект громадянської журналістики для незаангажованого інформування населення Харківскього регіону про найактуальніші події. Сьогодні Накипіло — це конвергентна структура, яка має у своєму складі прес-центр, сайт nakipelo.ua та youtube-канал. Проект не фінансується жодною політичною силою чи бізнесовою структурою і є винятково громадським проектом.

DW Akademie є провідною організацією Німеччини для розвитку міжнародних засобів масової інформації, що підтримує поширення вільних і прозорих середовищ, якісної журналістики, а також пропонує програми для підвищення кваліфікації медіа.

З листопада 2015 року медіапроект Накипіло та DW Akademie почали спільний проект популяризації громадянської журналістики в Україні. Члени команди Накипіло, сертифіковані як тренери DW Akademie, проводять тренінги з громадянської журналістики в районних центрах Харківської області та прес-центрі Накипіло для активних представників місцевих громад.

Слідкуйте за оновленням сторінки заходу на Facebook.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова