Які міжнародні благодійні фонди допомагають Україні? - Накипіло
Партнерські матеріали

Які міжнародні благодійні фонди допомагають Україні?

  • Анастасія Вербецька
  • 2 Вересня 2022

Це партнерський матеріал

Після початку повномасштабної російсько-української війни українці та громадяни інших країн об’єдналися заради спільної перемоги над ворогом-окупантом. У різних куточках світу активно почали роботу міжнародні благодійні фонди для допомоги Україні.

Future for Ukraine

Future for Ukraine та БО «Майбутнє для України» — команда благодійних фондів, створена українцями для українців. Фонди було засновано у березні 2022 року у Варшаві українками, які евакуювалися та вирішили допомагати своїй країні за кордоном.

Сьогодні FFU збирає мільйони гривень на операції пораненим внаслідок бойових дій, допомагає дітям та виконує запити медичних та соціальних установ. У Варшаві фонд відкрив Children Hub, щоб психологічно підтримати й адаптувати дітей-переселенців у новому суспільстві.

Save the Children

Save the Children — міжнародна неурядова організація, що надає допомогу дітям, які цього найбільше потребують. Фонд був заснований у 1919 році. Його основна діяльність направлена на опіку над дітьми, які опинилися у центрі збройного конфлікту в Афганістані, а після 24 лютого, і в Україні.

Ukraine Medical Relief Fund

Ukraine Medical Relief — неприбуткова організація, створена у межах Регіональних Фондів Охорони Здоров’я Рочестера, Нью-Йорк. Була заснована ще за часів Євромайдану для підтримки демократичних голосів України.
Ukraine Medical Relief останні місяці займається доставкою ліків і матеріалів до українських лікарень, збираючи в Америці благодійні внески.

Commission on Urgent Relief and Equipment

Проєкт C.U.R.E. є зареєстрованою торговою маркою некомерційної гуманітарної організації Benevolent Healthcare Foundation. Головний офіс компанії розташований у Денвері, Колорадо. Це одна з найбільших некомерційних організацій у світі, яка постачає медичне приладдя та обладнання до країн, що розвиваються.

Після початку повномасштабної війни в Україні, фонд розпочав збір коштів для допомоги українським лікарням у закупівлі медичних матеріалів і необхідного обладнання.

Ronald McDonald House Charities in Ukraine

Ronald McDonald House Charities in Ukraine — це міжнародна благодійна організація, яка допомагає родинам не розлучатися з дітьми під час їхнього перебування у лікарні. Існує понад 42 роки. Її партнером-засновником в Україні є компанія McDonald's. У середині липня Ronald McDonald House Charities передала FFU 160 гуманітарних наборів із продуктами харчування, які фонд видаватиме у Гуманітарному штабі у Києві.

UNICEF

ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Працює у понад 190 країнах світу, активно співпрацюючи з урядами, представниками бізнесу та громадськими організаціями, лікарнями та навчальними закладами, стимулює законодавчі зміни. Основна мета — захист і підтримка дітей. Діяльність ЮНІСЕФ фінансується за рахунок благодійних внесків фізичних осіб, підприємств, фондів та урядів.

Під час російсько-української війни ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочав багатоцільову програму грошової допомоги для соціально незахищених родин із дітьми, які постраждали через воєнні дії та потребують фінансової підтримки.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова