Графіки вимкнень світла поки не вводяться: Міненерго - Накипіло
Події

Графіки вимкнень світла поки не вводяться: Міненерго


Попри інформацію, що розповсюджується деякими анонімними Телеграм-каналами, Україна зараз генерує достатньо електроенергії, аби забезпечити потреби споживачів.

У Міністерстві енергетики зазначають, що графіки вимкнень світла вводитимуть виключно якщо ворог обстрілами суттєво пошкодить енергетичне обладнання.

Аби захистити енергосистеми від атак навколо електропідстанцій, з літа 2023 року будують три рівні захисту.

Перший — це габіони (сітчасті конструкції, заповнені сипучіми матеріалами), що захищають трансформатори від осколків. Другий рівень — бетонний захист від дронів. Третій рівень — захист від ракет.

Другий рівень захисту наразі забезпечують по всій головній мережі — на 22 підстанціях у 15 регіонах. Про це заявив голова Агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм.

Усього в країні 89 підстанцій, над захистом інших працює «Укренерго». Даних щодо захисту споруд, якими опікується «Укренерго», у відкритому доступі немає.

Захист від дронів для мінімум одного автотрансформатора на кожній із 22 підстанцій, якими опікується Агентство відновлення, буде готовий, за словами Наєма, «до кінця року». Повністю 22 підстанції будуть захищені від дронів «до кінця зими».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова