Графіки погодинних відключень можуть зменшити, — «Укренерго» - Накипіло
Події

Графіки погодинних відключень можуть зменшити, — «Укренерго»

У разі відсутності великих ворожих масованих обстрілів енергетики зможуть поступово збільшувати ліміти споживання по регіонах. Про це повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Зростання досить значне, тому що дійсно дуже похолодало, і завжди, коли температура знижується, споживання росте. Але нам вдалося в останні тижні відновити досить багато генеруючих потужностей в енергосистемі, цілий ряд енергоблоків зміг увійти в роботу, і це дало можливість скомпенсувати зростання споживання, яке ми спостерігаємо на цьому тижні. Це дає нам можливість більшість областей, окрім Одеси, тримати в планових графіках», — розповів Кудрицький.

Рішення про зміну лімітів та графіків енергетики можуть прийняти наступного тижня. До цього часу будуть введені в роботу додаткові потужності, об’єм виробництва енергії виросте, а вживання через зменшення морозів піде на спад. 

Аби не було прорахунків, «Укренерго» проводить цього тижня заміри вживання електроенергії в регіонах. Добу світло не відключають, й енергетики вимірюють: скільки користувачі вживають енергії. Сьогодні такий день без обмежень на Харківщині. Втім, варто економити, аби замість збільшення лімітів їх не зменшили після замірів. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова