Фейк: в Україні вчать дітей здавати батьків–зрадників - Накипіло
Події

Фейк: в Україні вчать дітей здавати батьків–зрадників

Російська пропагандистська агенція «Донпрес» опублікувала фейкову новину «В Украине просят детей доносить на родителей». Неназваний автор статті зазначає, що нібито неназваний автор статті отримав фотографію з класу української школи, в якій дітей закликають повідомляти вчителям «якщо у них є родичі в Росії чи батьки дивляться вдома російське телебачення».

CibbH9lggAqVYv2E3slLDBbJZjFiNdfQZju5Z6brZnOP9UlAJjI22SxsRCX1p0tOZHt0ShDkobpJzJRaQ94f5L3ZsqzmwJSmovzhcuCD1Ki7EniHX kh 3XS 2hqzGWpADKtyTbDcNkuqZbWbzDsrwREQBwX3gMrzmY2WzNIDS7EtilypCsZIxhLFOA8p893gZA8oukPIIikYZ2Gz9eeWfwEJRcOHHlRi2Q BM5YSR mVG56QzH WqIP4oSCLRFp0YjiG2clep fsdRDB cXrXHgIokR7S1pR9MGBRYoQj1mef4auP9N XgWbj9MG mQP8oaNnLFo4oBTDfc2upIA

При цьому повідомлення на дошці містить граматичні помилки, зокрема незвичне українському оку словосполучення «Розпові вчительке», тоді як граматично правильний варіант — «Розкажи вчительці».

Ініціативу реалізовано «Накипіло»  у межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за фінансової підтримки Швеції. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова