Фейк: українські війська завдали ракетного удару по гуманітарній колоні під Запоріжжям - Накипіло
Події

Фейк: українські війська завдали ракетного удару по гуманітарній колоні під Запоріжжям

Пропагандистські ЗМІ рф повідомили, що «Слідчий комітет росії порушив кримінальну справу за ознаками злочину «Жорстоке поводження з цивільним населенням», за фактом обстрілу колони автомобілів із мирними жителями у Запоріжжі», де загинули щонайменше 23 особи».

Тобто вони зазначають, що це нібито українські військові обстріляли гуманітарну колону.

Своєю чергою міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час телемарафону «Єдині новини» зауважив, що удар по Запоріжжю росіяни здійснили модернізованими ракетами С-300, які вибухають одразу при дотику із землею. Це робиться для того, щоб під час обстрілів убивати якомога більше людей.

«Щоразу, коли я перебуваю в одному з таких місць – Кременчук, Вінниця, Одещина, Запоріжжя, – постійно замислююся, чому так вчиняють росіяни, чого хоче путін досягти? Але зараз мені абсолютно зрозуміло, що його заяви прокладаються кров'ю. І от вони, власне, демонструють нашому суспільству, всьому світові те, що означає «русскій мір», – сказав Монастирський.

За його словами, у теракті на Запоріжжі вперше було використано модернізовані ракети С-300, які вибухають одразу, як торкнуться поверхні. Попередня версія цих ракет вибухала, занурюючись на кілька метрів у землю, утворюючи глибокі вирви, але при тому менше уражаючи людей навколо.

«Піротехніки наші на місці розказали, що вибух ракети відбувся при дотику із землею. Це зроблено для того, щоб якомога більше людей загинуло. І от ми побачили, як це діє смертоносно та скільки людей може загинути», — пояснив очільник МВС.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова