Чому кіно про Гаррі Поттера найкраще дивитися саме взимку - Накипіло
Події

Чому кіно про Гаррі Поттера найкраще дивитися саме взимку

Де ще можна зустріти справжню новорічну атмосферу, як не у фільмах про Гаррі Поттера? У нашому сьогоденні залишилося небагато моментів, які б створювали новорічну казку. Ми не можемо як раніше спокійно їздити до родичів у різні куточки України, інколи не можемо навіть додзвонитися знайомим, та й взагалі, не маємо великого бажання організовувати святкування.


Але нам, українцям, притаманна вітальність і вміння придумувати щось цікаве та життєствердне. Ми прикрашаємо навіть тимчасову оселю гілками ялинок, аби у кімнатах стояв аромат хвої. Вміємо оздобити стіни, шафки та маленьку ялинку гірляндами на батарейках, що сяють навіть при відсутності світла. Знаємо, як правильно розставити аромасвічки, аби насолоджуватися прекрасною напівтемрявою, влаштувавши ароматерапію.


А що ж робити, коли оселя вже прикрашена, а нагальних справ немає? Можна передивитися новорічні фільми. Наприклад, про Гаррі Поттера. Пані Джоан Роулінг, написавши для дітей книжку про хлопчика, що вижив, створила людям зі всього світу залежність від фантастичного світу магії. Кінострічки Поттеріани просякнуті неймовірною атмосферою чаклунства, яке захопило мільйони дорослих людей, що продовжують вірити у дива та дарувати їх іншим. 


Зимові моменти цих незабутніх фільмів однозначно належать до моїх улюблених, вони чіпляють найбільше. Чого, наприклад, вартий заборонений для Гаррі похід із друзями Роном та Герміоною до Гоґсміду — невеличкого селища поза Гоґвартсом, в якому так прикольно зайти в кондитерську «Солодке королівство», у магазин чаклунського приладдя «Дервіш і Бенґз» та в кафе-бар «Три мітли» і випити маслопива.

maslopyvo
Кадр з фільму «Гаррі Поттер і напівкровний Принц»


Який же зворушливий момент: коли Гаррі, надягнувши мантію-невидимку, пробрався до бару, де від професорів Гоґвортсу дізнався, що його хрещений батько — Сіріус Блек. Тоді весь світ вважав його найнебезпечнішим злодієм чаклунського світу. А згодом Гаррі відчув, що Сіріус — один з найдобріших до нього людей.

Аж до сліз доводить сцена у частині про Тричаклунський турнір із Келихом Вогню, де Сіріус надсилає листа Гаррі, і 14-річний хлопчик має брати участь у смертельно небезпечному турнірі не за власним бажанням. А як у Грифіндорській вежі Сіріус з'являється прямо з палаючого каміну та радить Гаррі ні в якому разі не відвертатися від друзів. І ця порада стає слушною! 


Неможливо не згадати про справжні новорічні дійства, шикарні шведські столи у Гоґварській вітальні, яка ідеально прикрашена до Різдва. А яка гарна ялинка, що її лісник-великан Геґрід власноруч приніс та встановив у магічній школі! А як захоплює зимовий турнір з квідичу! Режисери прекрасно передали нам атмосферу боротьби за першість на спортивних змаганнях, бо хто з нас не відчував фанатського азарта! 


Який же неосяжний талант і розум має людина, чиї романи та фільми за ними заполонили серця мільйонів людей, простих маґлів з усіх куточків світу. 


Щоразу, задумуючись, як люди можуть створювати магію в книжках, оселях, у родинах та компаніях, не можу мислити негативно, навіть коли вдома немає світла. Бо впевнена: у моїх силах зробити для себе та рідних чарівну новорічну атмосферу. Доєднуйтесь і ви до мене, давайте ж ніколи не переставати вірити в дива, бо вони — трапляються!


Дива попри війну трапляються: сім історій порятунку

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова