Б’юті-гайд: як позбутися зайвого волосся - Накипіло
Промо UK

Б’юті-гайд: як позбутися зайвого волосся

  • EVA.UA
  • unsplash.com
  • 29 Серпня 2022

Це реклама

Ідеально гладенька шкіра без подразнень, почервонінь і врослого волосся… Хіба не кожна дівчина мріє про це?! Проте досягти такого результату не так вже й легко, адже волосся на тілі людини закладено природою. І мати його 一 цілком нормально. Проте навіть в епоху максимальної натуральності, коли в соціальних мережах ширяться світлини з неголеними пахвами і ногами, більшість жінок все ж таки обирають гладкість. Але як її досягти?

image1

Класичним і давно перевіреним методом депіляції досі залишається гоління. На сьогодні існує велике різноманіття бритв і додаткових косметичних засобів для жіночого гоління. Усі вони призначені для максимального комфорту, гладкості і зручності виконання процедури. Але як щодо результату? Його вистачає на кілька днів, що і є головним недоліком цього виду депіляції. Ще існує епілятор, крем для депіляції, пінцет… Але результат у всіх цих методів буде короткочасним і не цілком якісним. Тому з часом з’являлися нові способи, які допомагають позбутися небажаного волосся на тривалий час. Про них 一 далі.

Воскова депіляція

Це один з найпопулярніших методів депіляції. Він передбачає видалення волосся за допомогою спеціального косметичного воску. Він може бути теплим (готовий до використання), у гранулах, касетний або у смужках 一 кому як зручніше. Віск для депіляції зараз можна придбати у будь-якому косметичному магазині, наприклад, на EVA.UA. З цим методом депіляції можна з легкістю впоратися самостійно в домашніх умовах (існують навіть готові набори для процедури воскової депіляції). Як результат 一 гладенька шкіра на 10-14 днів. Головне 一 правильно виконувати депіляцію, щоб не пошкодити шкіру і не спричинити появу врослого волосся (що для цього методу є досить поширеним явищем).

image3

Шугаринг

Це метод видалення волосся за допомогою спеціальної цукрової пасти. Сенс процедури дуже схожий на воскову депіляцію. Шугаринг роблять у салонах краси, проте його легко можна зробити вдома. Пасту також можна придбати готову, а можна зробити самостійно. Шугаринг виконують руками (розподіляють пасту по шкірі, а потім різкими рухами поступово її відривають), а також за допомогою спеціальних тканинних смужок. Гладенька шкіра залишається упродовж 10-14 днів. Недолік шугарингу 一 ймовірність врослого волосся.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція 一 це видалення волосся за допомогою лазерного апарату. Цей пристрій діє на пігмент волосини, нагріває його лазерним променем і знищує волосяний фолікул. Лазер діє лише на волосся, що знаходиться в активній фазі росту, тому лазерна епіляція потребує курсу процедур. Після завершення курсу необхідна 1-2 контрольні сеанси на рік. Цей вид позбавлення волосся останнім часом набув шаленої популярності. А причиною цьому є його результат. Відвідувати салон двічі на рік і не мати небажаного волосся 一 хіба не чудово?! Лазерна епіляція підходить для всіх ділянок тіла. Також перевагами є те, що лазер не спричиняє вросле волосся. Але варто зазначити, що ця процедура має цілий ряд протипоказань, а також не підходить для власниць світлого волосся (адже лазер діє на пігмент). Також лазерна епіляція значно дорожча, ніж, наприклад, шугаринг.

image2

Фотоепіляція

Цей метод видалення волосся досить схожий на лазерну епіляцію, але у цьому випадку волосяний фолікул руйнується під впливом світлових імпульсів. Спалах світла нагріває волосину на поверхні шкіри та ділянку навколо неї, кров у капілярах, що живить волосину, згортається. Таким чином живлення волосини зупиняється і вона відмирає. Ефект від процедури може триматися до 6 місяців, а потім потрібно повторювати сеанс.

Електроепіляція

Це, мабуть, найбільш ефективний метод видалення небажаного волосся назавжди. Електроепіляція 一 це косметологічна процедура, під час якої у волосяний фолікул вводять тонкий електрод (голку) і під впливом високих температур електричного розряду знищують його. Процедура супроводжується болем і дискомфортом. Одну ділянку неможливо обробити за один сеанс, тому знадобиться цілий комплекс процедур. Проте існує велика ймовірність, що волосся не ростиме кілька років.

Кожен метод позбавлення небажаного волосся має свої переваги і недоліки, показання і протипоказання. Тому варто індивідуально обирати процедуру для себе, орієнтуватися на свій організм, больовий поріг і тип волосся.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова