13 атак у Куп'янському напрямку відбили наші воїни. Головні події на ранок 13 жовтня - Накипіло
Події

13 атак у Куп'янському напрямку відбили наші воїни. Головні події на ранок 13 жовтня

  • Олена Лептуга
  • DeepState
  • 13 Жовтня

На Куп’янському напрямку українські воїни відбили п'ять атак ворога в районі Синьківки та вісім атак біля Іванівки Харківської області. Ці села розташовані відповідно в дев'яти й двадцяти кілометрах від Куп'янська. 

ворог з артилерії та мінометів обстрілював райони населених пунктів Ветеринарне Харківського району, Вовчанськ та Гатище Чугуївського району, Кам’янка, Дворічна, Іванівка, Синьківка та Лиман Перший Куп'янського району та інших.

Постраждалих від обстрілів серед цивільних нема. Однак мирні травмуються через міни.

  • У Рубіжному Чугуївського району 39-річний чоловік ремонтував будівлю й підірвався на невідомому вибуховому предметі. Він отримав міновибухову травму правого передпліччя і плеча. До лікарні звернувся самостійно.
  • В Ізюмському районі, між селами Явірське та Вовчий Яр, у полі на протипіхотній міні підірвався та отримав поранення чоловік 47 років.

ДСНС укотре радить:

Не рухайтесь невідомими чи не перевіреними ґрунтовими дорогами. Не чіпайте будь-які підозрілі та незнайомі предмети. Не відвідуйте ліси, лісосмуги, поля, пойми річок та інші відкриті простори, особливо ті, де точилися бої, або які перебували під ворожою окупацією.

У разі виявлення підозрілого предмета повідомте про знахідку за телефонами 101, 102 або 112.

Естетика хутора: як сім’я переселенців відремонтувала стару хату

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова