Звільнена та освітлена: у Вільхівці на Харківщині комунальники відновили електропостачання - Накипіло
Події

Звільнена та освітлена: у Вільхівці на Харківщині комунальники відновили електропостачання

Село Вільхівка розташоване у 23 кілометрах від Харкова, росіяни захопили його ще у перші дні великої війни. Наприкінці березня українські військові його звільнили. Вони побачили пошкоджені будинки та інфраструктуру, зруйновану електропідстанцію «Армійська», від якої заживлений населений пункт. Повітряні лінії електропередачі стояли з перебитими дротами та розбитими опорами.

photo 2022 07 22 10 56 55

Після того, як вибухотехніки перевірили місцевість, енергетики розпочали роботу. У Харківській РЕМ розповідають, що фахівці буквально по крихтах зібрали вщент розбите обладнання електропідстанції. Водночас ремонтні бригади Липецького РЕМ полагодили приблизно 30 повітряних ліній напругою 0,4 та 10 кВ, замінили трансформаторну підстанцію та чотири трансформатори.

photo 2022 07 22 10 56 08

До вторгнення у селі мешкало понад 8 тисяч осіб, наразі велика кількість місцевих перебувають в евакуації. Енергетики переконані: з появою в селі електрики, кількість охочих повернутися до рідних домівок зростатиме, незважаючи на близькість фронту.

Найбільш постраждале від російських ракет місто Ізюм: вирішується питання евакуації на підконтрольні Україні території

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова