Жуков чи Григоренко: представники міськради не з’явилися в суд - Накипіло
Події

Жуков чи Григоренко: представники міськради не з’явилися в суд

Суддя Севастьяненко не знайшла поважних причин відсутності представників Харківської міськради й продовжила засідання без них.

Відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, представляти міськраду в судах можуть 84 людини. У клопотанні про перенесення засідання, в міськраді перерахували поважні причини тільки в трьох представників.

На засіданні 24 травня суддя заслухала позиції трьох позивачів: представника ВО «Свобода», Ігоря Черняка та Дмитра Булаха. Вони просять суд скасувати рішення міськради про відновлення проспекту Маршала Жукова. Позивачі вказують, що міська влада не урахувала положення закону «Про географічні назви»

«Забороняється присвоювати географічним об’єктам назви, які є іменами або псевдонімами осіб, які обіймали керівні посади у комуністичній партії (посаду секретаря районного комітету і вище), вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік (крім випадків, пов’язаних з розвитком української науки та культури)», — говориться в п'ятій статті закону.

Також позивачі вказують на порушення регламенту прийняття рішення про перейменування. Міська рада не проводила громадських обговорень, а проєкт цього рішення не було опубліковано до початку сесії міськради.

У судовому засіданні оголосили перерву до 7 червня. На наступному засіданні планують заслухати позицію представника «Європейської солідарності» та Харківської міської ради.

Жуков чи Григоренко: в суді не змогли розпочати розгляд по суті

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова