«Захисний Шар»: про що новий проєкт харківського художника Костянтина Зоркіна (відео) - Накипіло
Події

«Захисний Шар»: про що новий проєкт харківського художника Костянтина Зоркіна (відео)

10 листопада в арт-просторі YermilovCentre відкрилася експозиція Костянтина Зоркіна «Захисний Шар». Роботи відбивають почуття воєнного часу, каже митець. 

Художник полюбляє працювати з деревом, але на цей раз вийшов з зони комфорту та використав метал.

«Для мене метал завжди був агресивним матеріалом, на відміну від дерева. Робота з ним завжди супроводжується небезпекою: зварювання, опіки, іскри, вогонь, іржа, поранення — потенція травмування закладена у металі, бо він твердіший за людське тіло. У представленому проєкті травмуючий і травмований метал — це мова війни, постійного співвідношення захисту й беззахисності», — розповідає Костянтин Зоркін.

Новий проєкт художник втілював у життя у селі Куземин Сумської області в межах резиденції «АРТ Куземин», куди переїхав невдовзі після початку повномасштабної війни. Експозицію він присвятив харківському арт-простору

«Я вважаю, що цей проєкт — це мій борг перед Харковом, перед ЄрміловЦентром, тому що він був прихистком для нас перші 10 днів. Усе харківське арт-ком‘юніті знаходилося тут, ми всі тут жили з дітьми, родинами, собаками», — зазначає митець.


Проєкт підтримали Український культурний фонд та YermilovCentre. Виставкою Костянтина Зоркіна арт-простір відновив публічну роботу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X