З вересня у Харкові планують ввести комбіноване навчання - Накипіло
Події

З вересня у Харкові планують ввести комбіноване навчання

Про такі плани заявив мер Харкова Ігор Терехов. 

За його словами, чимало батьків звертаються з проханням відновити офлайн-навчання, тому в місті активно працюють над облаштуванням у школах укриттів. На сьогодні сховища облаштовані приблизно у 100 школах.

«Я хочу, щоб 1 вересня наші діти почали навчання в комбінованому режимі, особливо першокласники. Це дуже важливо, бо вони повинні навчитися писати, читати, а онлайн це зробити неможливо. Крім того, вони мають бути соціалізовані. Тому зараз робимо все, щоби були укриття чи бомбосховища, виділяємо кошти, щоб наші діти могли комбіновано вчитися. Так, це будуть не всі школи, але я дуже хочу, щоб ми почали так», — наголосив Ігор Терехов.

За його словами, приміщення всіх укриттів облаштовують за найвищими стандартами. Зокрема, обладнують вентиляцією, туалетними кімнатами тощо.

Раніше й обласні, й міські чиновники категорично заперечували можливість офлайн-освіти до кінця війни. Через прикордонне розташування міста ракети, зокрема С-300, долітають до Харкова раніше, ніж оголошують повітряну тривогу, як це сталося напередодні.

Але згодом голова ХОВА Олег Синєгубов оголосив про підготовку до повернення до офлайн-освіти в області , тем більше такий досвід є у мешканців Сумської області. Там садочки та школи працюють навіть у прикордонні.

На Харківщині нині є лише онлайн-освіта. Зараз у регіоні у такому режимі працює 631 школа та 257 дитячих садків. За планами, першими свої двері відкриють заклади, що знаходяться в ОТГ, які віддалені від прикордоння та зони бойових дій.  


 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Слухай Радіо Накипіло

про Харків про Харківщину про Людей

Логотип «Радіо Накипіло»

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова