Як правильно заповнити виборчий бюлетень: аудіоінструкція - Накипіло
Події

Як правильно заповнити виборчий бюлетень: аудіоінструкція

Львівські активісти записали жіночим і чоловічим голосом інструкцію з порадами як правильно заповнити виборчий бюлетень, щоб проголосувати на місцевих виборах.Про це повідомила громадська організація «Центр соціальних ініціатив «Атом».

Голосова інструкція з порадами створена для виборців із вадами зору, літніх людей, які потребують допомоги сторонніх, щоб правильно заповнити виборчий бюлетень та проголосувати на місцевих виборах.

Виборчий бюлетень виглядатиме так: у першій колонці ліворуч розміщено список партій, поряд зі списком — колонка порожніх квадратів та колонка квадратів із трафаретом для написання цифр як на поштових конвертах. Праворуч розміщена колонка, в яку вписано за номерами прізвища кандидатів у депутати від партій. Саме ця колонка свідчить про те, що списки відкриті. Щоб проголосувати правильно, потрібно ознайомитися зі списком партій. У порожньому квадраті навпроти назви політичної партії, яку обрали, зробити позначку плюс або іншу, а в квадрат із нанесеним трафаретом вписати номер кандидата у депутати від тієї самої партії, яку підтримали. Прізвища кандидатів та їхні номери розміщені в останній колонці.
Виборцям літнього віку, з вадами зору, інвалідністю рекомендується приходити на голосування у супроводі іншого виборця. Члени виборчої комісії та спостерігачі не мають права допомогти виборцю при голосуванні.

Проєкт зі створення аудіоподкастів підтриманий програмою «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова