Всі судді у справі організації «Потон» взяли самовідвід - Накипіло
Події

Всі судді у справі організації «Потон» взяли самовідвід

Судді Жовтневого районного суду взяли самовідвід у справі проти членів організації «Потон». Про це повідомляє «Суспільне Харків». Головуючий суддя Володимир Курило заявив самовідвід через те, що його батько розглядав апеляції на запобіжні заходи у цій справі.

Ще двоє суддів взяли самовідвід через те, що вони вважають, що справу має розглядати суддя, який займається кримінальними справами проти неповнолітніх. Вони мотивували це тим, що одному з підозрюваних в момент затримання не виповнилося 18 років.

Суддя Курило виніс рішення про відвід всієї колегії суддів.

У чому підозрюють «потонівцев»?

Лідера організації Павла Онищенко і чотирьох учасників «Потону» поліцейські затримали 3 червня через конфлікт зі співробітниками СБУ. Їх підозрюють в погрозах і посяганні на життя правоохоронців.

На якій стадії розгляду їх справа?

8 лютого мало пройти підготовче засідання. Це ще не розгляд справи по суті — судді на цьому етапі перевіряють, чи відповідає обвинувальний акт закону.

Хто такий Павло Онищенко?

Він екс-міліціонер, а зараз — лідер громадської організації «Потон». Організація декларувала своїми основними цілями боротьбу з «наливайками» та аптеками, які продають наркотичні препарати. У 2019 Онищенко балотувався в депутати Верховної Ради від «Опозиційної платформи – За життя», але не набрав достатньої кількості голосів. Детальніше про його діяльність можна прочитати в статті нижче.

Що таке «Слобожанська січ» і хто такий Павло Оніщенко

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова