«Ворогу не вдалося досягти своїх цілей»: очільник «Укренерго» розповів, яка нині ситуація в мережах   - Накипіло
Події

«Ворогу не вдалося досягти своїх цілей»: очільник «Укренерго» розповів, яка нині ситуація в мережах  

Значну частину генеруючих потужностей в системі відновлено, але є значні пошкодження мережі та деяких електростанцій.


Сьогодні відбулася вже десята масована ракетна атака з боку росіян по об’єктах нашої цивільної інфраструктури. Енергосистема наразі відновлюється в плановому режимі, погасити нашу енергосистему ворогові не вдалося. 

Пошкодження мережі пов’язані з тим, що це була не одна ракетна атака, а ціла серія — розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький. Все почалося вночі з серії атаки дронами, потім була масована ракетна атака, і потім ще декілька атак системами С-300 по Харківщині та Миколаївщині. 


«Тобто ворог намагався стріляти сьогодні всім, що має, але глобальної цілі не досяг. Система працює», — відзначив Кудрицький. 


Він додав, що, на жаль, через значні мережеві пошкодження складно доставляти електроенергію на Харківщині, Київщині, Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Львівщині. Кожна область отримує ліміт пропорційно до того навантаження, яке вона несе зазвичай


«В нас досить багато об’єктів по яких було уже декілька влучань. І 5 разів — це не межа. Були об’єкти в які і по 7, 8 та навіть 9 разів влучали росяни за ці три місяці. Але скільки б росіяни не влучали по цих об’єктах — ми все одно все будемо відновлювати», — стверджує голова правління НЕК «Укренерго».


Після того, як електроенергію вмикають — енергетики просять впродовж 20-30 хвилин не навантажувати мережу, бо при високому навантаженні коли всі одночасно включають енергоємні прилади — падає напруга і це може пошкодити ваші енергоприлади та створює додаткове навантаження на систему. При рівномірному користуванні скачків напруги не відбувається, набагато легше втримати режими роботи мереж в езпечних параметрах

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова