Візит Джо Байдена до Києва - Накипіло
Події

Візит Джо Байдена до Києва

Президент США Джо Байден 20 лютого прибув до Київа з неоголошеним візитом.

Фотографії зустрічі Джо Байдена з президентом України Володимиром Зеленським спершу були опубліковані в соціальних мережах. На них двоє лідерів біля Михайлівського собору вшановують пам'ять загиблих захисників України.

У російських пабликах незапланований візит голови США викликав обурення: користувачі закликали терміново вдарити по Києву ракетами. 

Пізніше президент Зеленський написав у телеграмі: «Джозефе Байден, ласкаво просимо до Києва! Ваш візит є надзвичайно важливим знаком підтримки для всіх українців».

Джо Байден написав, що таким чином він демонструє сприяння та допомогу США Україні. 

«Це найбільша наземна війна в Європі за три чверті століття. І ви досягли успіху в ній, всупереч усім очікуванням, крім ваших власних. І я впевнений у тому, що ви й надалі перемагатимете», сказав американський президент на офіційній зустрічі. 

Володимир Зеленський зазначив, що результати сьогоднішньої зустрічі з Байденом матимуть відображення на полі бою. А саме новий пакет допомоги від США, про який оголосять у вівторок. До нього увійдуть системи HIMARS, боєприпаси, протитанкові системи та радари на $500 мільйонів. І можливо, ще щось, про що домовляться президенти. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо