Виступ Володимира Зеленського у Верховній Раді: тези - Накипіло
События

Виступ Володимира Зеленського у Верховній Раді: тези

На відкритті сьомої сесії Верховної Ради ІХ скликання виступив президент Володимир Зеленський. Наводимо основні тези:

Про курс долара:

«Гривня сьогодні вже, слава Богу, почувається краще. Поступово повертаємося до стабільного й запланованого курсу. Майже тиждень на ринках є позитивна динаміка. Динаміка щодо наших облігацій». 

Про внутрішні ресурси:

«У нас достатні запаси газу, достатні запаси вугілля. Уперше в історії Україна використовує весь наш державний потенціал. Потенціал атомної енергетики. Уперше за всі роки незалежності працюють всі атомні блоки наших АЕС».

Про політичні мітинги:

«Можна зневажати монобільшість, уряд, президента. Але не можна зневажати власний народ. Сіяти паніку, щоб збирати політичні плоди. Тримати людей у тривозі. Тримати на вулиці в «мінус», щоб отримати свої плюси».   

Про зовнішню політику:

«Ми створюємо новий формат політичної співпраці в Європі між Україною, Британією і Польщею. Забезпечуємо для нашої держави гарантії фінансової стійкості. Готуємось надати потужний економічний сигнал. Підписати угоду про вільну торгівлю з Туреччиною. Уже впродовж цих двох днів».

«Минулого тижня я провів  розмови з президентом Європейської ради, президентом Литви, Азербайджану, Франції президентом Сполучених Штатів Америки. Зустрівся з послами країн G7, ООН, НАТО, ЄС, міжнародно-валютного фонду ОБСЄ. Загалом, це — 80 представників іноземних держав та міжнародних організацій. Вони єдині щодо підтримки нашої держави». 

«Єдність розблокувала Нормандський формат, показала готовність до діалогу. Дала надію на деескалацію й мирне врегулювання. Уперше з 2019 року погодили спільну підсумкову заяву. Ми активно працюємо, щоби в найближчі дні узгодити дату наступної зустрічі в Берліні, де, сподіваюсь, буде домовленість, щодо зустрічі лідерів Нормандської четвірки».

«Цього тижня Київ приймає прем’єр-міністра Великобританії, Польщі, Нідерландів. Президента Туреччини. Така інтенсивність візитів — серйозний фактор стабілізації всередині нашої держави».  

«Ми цінуємо підтримку всіх. Ми розраховуємо тільки на себе. Ми — сильна країна. У нас прекрасні дипломати. Краще за них лише наші військові. Ми маємо захищати тих, хто захищає нас». 

Про ймовірний напад Росії:

«Чутки, плітки, прогнози експертів, великих блогерів і Ванги не справдились».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова

    X