Вакциновані українці віком від 60 років отримають від держави смартфон та пільговий інтернет, — Зеленський - Накипіло
Події

Вакциновані українці віком від 60 років отримають від держави смартфон та пільговий інтернет, — Зеленський

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 8 Лютого 2022

Навесні в Україні стартує нова державна програма: вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати смартфон та пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на заході Diia Summit.

За його словами, програма є «шляхом до головної мети: забезпечити доступ до інтернету всім громадянам України». Скільки коштів планують на неї витратити, президент не уточнив.

«Два роки тому ми запустили курси цифрової грамотності для людей похилого віку. А навесні запускаємо нову велику державну програму. Всі охочі вакциновані українці, старші за 60 років, отримають безоплатний, якісний сучасний смартфон і пільговий тариф», — сказав Зеленський.

Також він запропонував українцям обрати офіційну назву програми в опитуванні, яке відсьогодні доступне в «Дії». Серед варіантів назви — «єСмартфон», «БабусяФон», «єДідусь», «єБабуся».

Нещодавно Кабмін розширив дію програми «єПідтримка», у межах якої українці віком від 60 років зможуть витратити тисячу гривень за повний курс щеплення на ліки та оплату комунальних послуг.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова