В Ізюмі запрацює пологовий на колесах - Накипіло
Події

В Ізюмі запрацює пологовий на колесах

Пересувний медичний пункт передав Фонд народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine. 


Мобільний пологовий вже у місті, лікарі обласного перинатального центру готуються приймати пацієнток. По Україні наразі працюють чотири подібних бригади, лікарі можуть надавати допомогу у віддалених районах, де відсутні такі послуги.

«Відновиться проведення пологів, оперативні втручання та огляди вагітних, породіль та жінок. Це автономний, забезпечений електрикою, водою, опаленням та всім медичним інструментарієм мобільний акушерсько-гінекологічний міністаціонар», — повідомила заступниця Міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак.

Вона зазначила, що з початку повномасштабної війни фонд надав понад 100 тонн медичних товарів, матеріалів та устаткування для потреб пологових будинків у 22 області України. 

Напередодні у звільненому Ізюмі відкрили шпиталь Samaritans Purse. Де іноземні фахівці проводять діагностику та лікування інфекційних та неінфекційних захворювань, загальну оцінку та надання послуг з репродуктивного здоров’я, травматології. Працює цілодобова служба невідкладної допомоги, міститься 30 стаціонарних ліжок. Послуги для пацієнтів — безоплатні.

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова