В Ізюм повертається газ: із паливом уже пів тисячі осель - Накипіло
Події

В Ізюм повертається газ: із паливом уже пів тисячі осель

  • Анна М’ясникова
  • ХОВА
  • 14 Жовтня 2022

Перші 500 родин міста вже з газом, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Загалом за добу до енергоресурсу підключені понад три тисячі будинків Ізюмського, Куп‘янського, Чугуївського та Харківського районів області.

Наразі газовики працюють у п‘ятнадцятьох селах Ізюмщини, там вже паливо подається до приблизно 900 осель. Усувають проблеми у селах Балаклійщини та в селищі Волохів Яр Чугуївського району. Роботи завершені в чотирьої селах Куп‘янського району (Грушівка, Благодатівка, Нечволодівка та Московка).

Зокрема після розмінування саперами ДСНС траси газопроводу та ремонту газовиками газогону високого тиску, який пошкодили окупанти, розпочався пуск газу в домівки звільненого смт Чкаловське. До газопостачання тут вже підключено 1 400 будинків і квартир.

12 жовтня ОВА повідомила, що подачу газу відновили в селі Стара Гнилиця Чугуївського району (1 400 квартир та домівок) та смт Савинці Ізюмського району (20 осель). У Липцях фахівці АТ «Харківгаз» відновлюють інфраструктурні об‘єкти, які зруйнували окупанти.

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова