В Історичному музеї відкрилася виставка «Українська революція 1917—1921: регіональний вимір» - Накипіло
Події

В Історичному музеї відкрилася виставка «Українська революція 1917—1921: регіональний вимір»

28 січня в Харківському історичному музеї відкрилася виставка, присвячена подіям Української революції в 1917—1921 роках.

«Ми намагалися показати, що українська революція була не лишень у Києві чи у Вінниці, чи в інших столицях Української народної республіки, — розповіла очільниця Північно-Східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Марія Тахтаулова. — Вона проходила всією територією України. Ба більше, навіть там, де жили етнічні українці, але ці землі офіційно не входили до складу українських губерній. Тобто ця виставка розкриває саме регіональний аспект перебігу Української революції». 

DSC 3708

Експозиція виставки — 15 банерів, з унікальною інформацією, зібраною в українських музеях і архівах, які розповідають про перебіг подій Української революції 1917—1921 років на Київщині, Волині, Січеславщині, Поділлі, Полтавщині, Слобожанщині, Херсонщині, Чернігівщині, Галичині, Буковині, у Закарпатті, Таврії та Криму. 

IMG 20210128 141733

Виставка працюватиме до 19 лютого в актовому залі музею. Вхід вільний. Також ознайомитися з експозицією виставки можна онлайн.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова