В Харкові розвивають здоровий спосіб життя

Здоров’я – найцінніший ресурс кожної людини. Проте, дуже часто ми забуваємо про нього, коли нам добре, а коли виникають проблеми – ми починаємо активно відвідувати лікарів, аптеки та інші медичні установи в пошуках панацеї від всіх хвороб. Складно за кілька днів чи тижнів вилікуватися чи прийти у свій здоровий стан, але можна підтримувати свій організм в тонусі щодня, не прикладаючи великої кількості зусиль.

Для популяризації здорового способу життя студенти Української Академії Лідерства організували фестиваль здоров’я «Морква», що відбувся 3-го червня у Саржиному Яру.

DSC_7581

Фестиваль був поділений на три основних зони: інтелектуальна, фізична, емоційна. Завдяки цьому поділу кожен учасник фестивалю мав можливість зрозуміти, як і дбати про здоров’я, як залишатися стрункими та сказати хворобам «ні»!

На фестивалі усе тільки починається. Чому я сюди прийшов? Це ще один проект від моїх друзів з академії, з якими я вже навчаюся понад 9 місяців. Дуже круто бачити постійний розвиток, як кожен з нас ставить великі цілі і досягає їх. Тому я тут, адже підтримка дуже важлива! На вході я зробив кілька селфі на пам'ять, прихопив моркви, котрої там було 150 кілограмів, і вирушив досліджувати, що є цікавого тут і чим можна зайнятися.

DSC_7880

DSC_7705

Рухаючись по парку, я натрапив на інтелектуальну зону. «Цікаво?» — думаю я. «Звісно» — підказує мозок. Вмощуюся на пуф, дістаю блокнот і концентруюся на інформації. Не проходить і двох годин, як я вже знаю мову тіла, як правильно харчуватися, мій блокнот повен порад та ідей. Все, з понеділка починаю харчуватися по-іншому. Рухаюся далі.

DSC_7938

Ще здалеку помічаю дивних людей, котрі на карематах показують цікаві гімнастичні вправи, вирішую спитати що це. Йога? Не зрозумів. Приєднуюся. А виявляється – це крута штука, яку варто практикувати щодня. Після 30 хвилин вправ зрозумів, що я відчуваю себе і своє тіло краще, дихання в нормі, та ще й настрій піднявся. Також мені розказали, що щоденне практикування йоги допоможе покращити стан хребта, настрій, зміцнити імунітет, та підвищити рівень енергії. Після йоги я згадав, що вже розпочалися танці і побіг туди, адже вміння танцювати – це дуже хороша риса кожної людини. З відчуттям музики приходить відчуття ритму, тіла і партнера. Цікаво тут, але вже час додому. Та на виході я розумів, що тут ще багато цікавого, наприклад, самозахист. Тренер Сергій показав три прийоми, завдяки яким я зможу залишитися цілим і неушкодженим в будь-якій небезпечній ситуації. До речі, не тільки я — охочих навчитися було вдосталь, тому я, не затримуючи нікого, пішов на квест. Для мене завжди квест був якоюсь нудною грою, в котрій я ніколи не перемагав, але виявляється, він може бути цікавим. Завдання, котрі треба було виконати, задіяли креативність, фізичні та інтелектуальні можливості.

DSC_7737

DSC_7615

Повертаюся до фотозони, щоб подякуваи, але затримуюся ще на хвилинку на лекції. В результаті мої знання про те, як уберегти себе від ВІЛ/СНІДу, збільшилися, а ще прийшло велике розуміння важливості дієтології.

Дуже класно, що організатори фестивалю подбали і про наймолодших учасників – дітей. Саме для них протягом цілого дня працювала дитяча зона. Повернутися б десять років назад, сісти з хлопчаками поскладати лего і ні про що не думати. Але вже час додому, тому разом з піднесеним настроєм і позитивними емоціями мій день добігає кінця. Ще один проект вдався!

DSC_7840

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

ещё по теме:

Самое интересное с сессии горсовета

Дымовые шашки, газ и драки: что происходило во время сессии горсовета. Фоторепортаж

«Не заради себе»: як змагалися АТОвці на «Силі нації»

«Шельменко-денщик» оживет на сцене Схid Opera

Турнир «Сила Нации»: в Сумах состязались бойцы АТО. Фоторепортаж

опубликовано

6 июня 2017

текст

Макс Мацюк

фото

Макс Мацюк

видео

Макс Мацюк

просмотров

624

поделиться

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: