«Увага як у білки»: чи пам'ятаєте ви, чим закінчились резонансні події - Накипіло
Події

«Увага як у білки»: чи пам'ятаєте ви, чим закінчились резонансні події

Війна Ізраїля з ХАМАС, скандал із Фаріон, скандал із Безуглою, республіканці блокують допомогу, поляки блокують кордон… Вирій подій закручується настільки швидко, що ми не встигаємо слідкувати, чим закінчуються резонансні епізоди.

Цей тест — аби ви могли перевірити, наскільки добре пам'ятаєте, яким був фінал скандальних випадків в Україні та гучних новин у світі за останні пару років.

Чим закінчилась історія з мітками для коригування вогню авіації, які наносили окупанти на початку вторгнення?

Вірно! Невірно!

Так, російські мітки, які всі так наполегливо шукали в українських містах у лютому і березні, виявилися фейком. І, як не дивно, першим про це сказав Олексій Арестович ще 27 лютого: що сучасна авіація не наводиться за хрестиками на землі.

Чим закінчилася справа проти Сергія Стерненка

Вірно! Невірно!

Суд все ще розглядає справу про самозахист Сергія Стерненка. Прокурори влітку запросили ще кілька повторних експертиз, зокрема щодо ножа Стерненка.

Чим закінчилась історія зі скандальним законопроектом №5655?

Вірно! Невірно!

За рік законопроект №5655, який викликав суперечки й протести через кардинальні зміни у містобудівне та архітектурне законодавство, президент так і не підписав.

На якій стадії нині членство України в ЄС?

Вірно! Невірно!

Україна виконала «майже за всіма пунктами» вимоги щодо вступу до ЄС. Про це заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. Очікується, що Євросоюз оголосить про початок переговорів щодо вступу України після саміту лідерів ЄС у середині грудня в Брюсселі.

Чим закінчилася справа про держзраду проти колишнього керівника СБУ Харківської області Романа Дудіна

Вірно! Невірно!

Суд ще досі розглядає справу проти Романа Дудіна. Його підозрюють у державній зраді та в самовільному залишенні місця служби. 3 листопада йому продовжили тримання в СІЗО на два місяці.

А як кадиров? Вже помер через ниркову недостатність?

Вірно! Невірно!

Попри чутки та хайп навколо можливої смерті рамзана кадирова у вересні 2023 року, він і досі живий та активно коментує війни в Україні та в Ізраїлі.

Чим закінчився візит Ненсі Пелосі на Тайвань?

Вірно! Невірно!

Попри те, що весь світ застиг, слідкуючи за літаком зі спікеркою Палати представників США Ненсі Пелосі, її візит на Тайвань пройшов без інцидентів.

Швеція та Фінляндія вже в НАТО?

Вірно! Невірно!

Фінляндія стала 31-м членом НАТО навесні 2023 року. Туреччина досі не ратифікувала шведську заявку на вступ в Альянс.

Що нині відбувається із «зерновим коридором» у Чорному морі?

Вірно! Невірно!

«Зерновий коридор» працює, попри те, що росія вийшла з Чорноморської зернової угоди з ООН і Туреччиною. Україна організувала зерновий коридор без країни-агресорки. За осінь 2023 року з одеських портів вивезли майже шість мільйонів тонн товарів — зокрема тому, що Україна відігнала ворожі кораблі від своїх портів.

Чим закінчилася справа про вбивство Каті Гандзюк?

Вірно! Невірно!

Замовники вбивства Гандзюк Владислав Мангер і Олексій Левін отримали по десять років ув'язнення. Виконавці та організатори — Микита Грабчук, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов і Сергій Торбін отримали від трьох до шести з половиною років тюрми.

«Увага як у білки»: чи пам'ятаєте ви, чим закінчились резонансні події
У вас увага як у білки. Ви легко забуваєте вчорашні новини, бо вже захоплені сьогоднішніми.
Непоганий результат. Може, ви не пам'ятаєте всіх деталей, але уважно слідкуєте за перебігом резонансних справ.
Вочевидь, ви дивитеся новини з нотатником в руках і уважно записуєте всі сюжетні лінії, ключових персонажів і повороти сюжетів. Але чи спите ви хоч колись?

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова