«Уся територія Харківської області була, є та буде невід'ємною частиною нашої єдиної держави — України»: результати сесії Харківської облради - Накипіло
Події

«Уся територія Харківської області була, є та буде невід'ємною частиною нашої єдиної держави — України»: результати сесії Харківської облради

Харківська облрада зібралась на сесію уперше з початку повномасштабного вторгнення. У зв'язку зі збройною агресією російської федерації проти України та наявністю інформації про підготовку «псевдореферендумів» на тимчасово окупованих територіях Облрада звернулася до мешканців області, президента України, Верховної ради України, Кабінету міністрів України щодо засудження агресії рф та підтримки територіальної цілісності і незалежності України. В роботі сесії взяли участь 98 депутатів. Звернення ухвалено одноголосно. Всьго депутатів Харківської обласної ради — 120.


Публікуємо текст звернення:


«Вже понад два місяці у нашій країні відбувається повномасштабне вторгнення військ Російської Федерації. При масштабному висвітленні іноземними мас-медіа ситуації в Україні російська армія продовжує здійснювати воєнні злочини та злочини проти людяності. На жаль, частина населених пунктів Харківської області в тимчасовій окупації, де ворог намагається нав'язати свої правила та закони. За наявною інформацією, окупаційні адміністрації мають на меті створити видимість «народного волевиявлення» для легалізації власних окупаційних органів влади.

Ми, депутати Харківської обласної ради восьмого скликання, категорично наголошуємо, що уся територія Харківської області була, є та буде невід'ємною частиною нашої єдиної держави – України. Закликаємо мешканців усіх без виключення населених пунктів області ігнорувати будь-які псевдореферендуми та/або «вибори». 

Ми упевнено стверджуємо, що ні такі псевдореферендуми, ні будь-які «вибори» не підтримуються керівництвом Харківської області та депутатським корпусом обласної ради, а також іншими законно обраними органами влади нашої Держави. 

Також наголошуємо, що нормативно-правові акти окупаційних сил та окупаційних адміністрацій Російської Федерації є незаконними, нікчемними, не створюють жодних правових наслідків.

Ми заявляємо, що Харківщина усім серцем та думками з мешканцями тимчасово окупованих територій. Кожного дня наша держава та наші воїни наближають звільнення від окупантів міст і сіл, що загарбав ворог. Ми  віримо у нашу Перемогу та єдину неподільну Україну!

Ми, депутати Харківської обласної ради, повністю підтримуємо позицію Верховної Ради України, висловлену у Заяві про вчинення Російською Федерацією геноциду в Україні, яка прийнята народними депутатами України 14 квітня 2022 року.

Харківщина – це Україна. Україна суверенна та єдина».

 

Олег Синєгубов, голова ХОВА, зазначив, що присутність політичних сил із проросійською ідеологією в Харківській облраді залишилися в минулому. Депутатський корпус — із харків’янами та разом чинить опір окупантам».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Ще по темі

Стрім-трансляції, відео, відеопрезентація, репортаж, фотозйомка, статті

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X