Українська фотографка презентувала проєкт з військовим, який втратив ноги в боях на Харківщині - Накипіло
Події

Українська фотографка презентувала проєкт з військовим, який втратив ноги в боях на Харківщині

  • Анна М’ясникова
  • Марта Сирко
  • 16 Грудня 2022

Фотографка Марта Сирко опублікувала фото з бійцем Олександром Будьком на позивний «Терен», він був важко поранений та втратив нижні кінцівки внаслідок боїв на Ізюмському напрямку. Захисник позував оголеним.

«Я не знаю чи вдасться мені знайти ще таких героїв, які погодяться саме на таку зйомку і я розумію, що можливо буде якийсь осуд, але я працюю з тілами і далі буду це робити. Серію цих робіт хочеться присвятити самому неосяжному давньому мистецтву. Римські статуї в Луврі нагадали мені, цю силу та мужність і водночас таку крихкість, так хочеться вберегти їх, щоб вони існували та були просто безцінними, настільки важливі вони для нас — не статуї … пізніше нормально передам концепт, зараз мною керують емоції. Тіла прекрасні всі, як мистецтво кожне тіло може існувати і я дуже хочу це доказати», — розповіла про фотопроєкт Марта Сирко.

0182

«Терен» пояснив, що своїм прикладом хотів надихнути інших людей.

«Хотів стати тим, хто надихне решту схожих мені людей відчувати на собі не погляди сорому, а погляди захоплення», — поділився на сторінці в Instagram герой зйомки.

319757192 113072251525697 4778911844880648103 n

Музична підтримка: канадський піаніст Даріус Мажинтас вихонав в Ізюмі твори українського композитора. Фоторепортаж з міста

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова