Зоопарк планує витратити мільйони на ремонт туалету - Накипіло
Події

Зоопарк планує витратити мільйони на ремонт туалету

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 5 Березня 2020
  • 1611

Ціни на роботи та терміни виконання в документах не вказані.

Харківський зоопарк оголосив тендер на реконструкцію громадського туалету та облаштування прилеглої території в зоні «Контактний зоопарк». Загальна сума закупівлі — 6,28 мільйона гривень. Пропозиція розміщена на моніторинговому порталі DoZorro 3 березня.

За ці гроші планується перепланувати та утеплити приміщення, оновити фасад й інтер'єр туалету, встановити по п'ять чоловічих та жіночих санвузлів, систему протипожежної сигналізації, пандус, купити водонагрівальний котел до котельні, а також побудувати гойдалки на дитячому майданчику й озеленити прилеглу територію. Скільки коштуватиме кожна позиція, в тендерній документації не вказується.

Харківський зоопарк неодноразово був помічений на завищенні цін на тендерах. Наприклад, у лютому 2020 року комунальне підприємство уклало договір на придбання свіжомороженої риби на півтора мільйона гривень. За договором кілограм скумбрії коштував 140 гривень, оселедець — 60 гривень. А в січні 2019 року зоопарк переплатив на покупці фруктів. Закупівлею тоді зацікавилася прокуратура. У результаті комунальники оформили нову закупівлю за зниженими цінами.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X