Знахідки минулого століття. Архів дитячого малюнку. Остання виставка Бієнале - Накипіло
Події

Знахідки минулого століття. Архів дитячого малюнку. Остання виставка Бієнале

16 вересня о 19:00 в приміщенні студії Aza Nizi Maza за адресою вулиця Чернишевська, 4 відкриється останній із виставкових проектів Дитячої програми Бієнале молодого мистецтва — «Архів дитячого малюнку. Знахідки минулого століття».

Твори мистецтва прийнято збирати, архівувати та каталогізувати, проте увесь цей механізм перестає працювати, коли мова заходить про дитяче мистецтво, — зазначають організатори проекту.

Письменниця та кураторка експозиції Юліта Ран відшукала неакадемічні малюнки дітей, які жили в Харкові та Харківській області в період з 1930-х до 1970-х років та відібрала малюнки, що зображують повсякденне життя та побут, вітальні листівки, книжки з дитячими ілюстраціями на полях. Головною інспірацією проекту стало бажання побачити: як саме історія та атмосфера часу проглядається крізь архів дитячого малюнка.

Виставка триватиме до 31 жовтня та працюватиме за таким розкладом:
понеділок, середа, четвер — 15:00—19:30, вівторок і п'ятниця — 16:00—21:00, субота 11:00—18:00, неділя 11:00—15:00. Вхід вільний.

Виставку реалізовано в межах Дитячої програми Бієнале молодого мистецтва за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та в партнерстві з ILF, Nonni Bertoni, ЕскізА+ й Харківською обласною бібліотекою для дітей.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X