Жодна людина не написала Радіодиктант національної єдності без помилок - Накипіло
Події

Жодна людина не написала Радіодиктант національної єдності без помилок

Однієї помилки припустились лише 5 людей. 


Серед переможців — харків’янка, яка тимчасово перебуває в Німеччині, двоє українських школярів (7 і 10 клас), а також переможниці минулорічного Радіодиктанту. Всього оголошено 20 переможців, 15 з яких припустилися декількох помилок. серед переможців є жінка. Христина Гоянюк, яка пише разом з Українським радіо всі диктанти, жодного разу не пропустивши.

Радіодиктант проводять вже 22 роки поспіль, організатори наголошують: основна його мета — не перевірка знань, а змога об’єднати українців довкола мови.

Загалом на перевірку тексту Радіодиктанту на Українське Радіо надійшло понад 30 тисяч електронних листів і майже 10 тисяч паперових. У багатьох листах містилося по декілька текстів диктантів. Листи надійшли з усіх куточків України, включно з тимчасово окупованими територіями, а також з більш як двох десятків інших країн: Польщі, Швейцарії, Португалії, Німеччини, Великої Британії, Словенії, Чехії, Франції, Казахстану, Грузії, Молдови, Нідерландів, Іспанії, Індії, Норвегії, Італії, Ірландії, Лаосу, Австрії, Ізраїлю, Об’єднаних Арабських Еміратів, Канади та США.

П’ять робіт з тих, що були відправлені на перевірку, написані шрифтом Брайля.

Листи з текстами Радіодиктанту перевіряли представники вчительської спільноти EdCamp Ukraine. Радіодиктант національної єдності-2022 відбувся 9 листопада об 11:00. Текст «Твій дім» написала Ірина Цілик, українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу. Читала диктант народна артистка, Герой України Ада Роговцева. До методичної роботи над Радіодиктантом уже традиційно долучилася мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Слухай Радіо Накипіло

про місто про людей про тебе

Логотип «Радіо Накипіло»

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо